690 680 960

Wierzchowiny: Spowodował wypadek, nie miał prawa jazdy. Dwie osoby trafiły do szpitala

W minioną sobotę w miejscowości Wierzchowiny doszło do zderzenia dwóch aut. Sprawca wypadku nie posiadał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Wierzchowiny w powiecie radzyńskim. Zderzyły się tam dwa auta osobowe, volkswagen i audi.

Jak ustalili policjanci, 35-latek kierujący volkswagenem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z naprzeciwka audi. Drugim pojazdem kierowała 25-letnia mieszkanka i podróżowała z rocznym dzieckiem.

– Po zdarzeniu kobieta wraz z dzieckiem trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wykonujący czynności w sprawie ustalili dodatkowo, że 35-latek nie posada uprawnień do kierowania. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

68-92194
2016-08-15 15:35:56
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

  1. A ten z VW trzeźwy był?

  2. i znowu BABA ZA KIEROWNICA???

    • Gościu,z tym twoim „i znowu baba za kierownicą” działasz na mnie jak czerwona płachta na byka. Nie ważne kto spowodował wypadek tylko ważne w tym twoim kurzym mozdzku,że kobieta też w tym zdarzeniu uczestniczyła. Zmien to swoje szowinistyczne myślenie albo nie wypowiadaj się w ogóle.

  3. Skoro pozwolili jeździć ludziom bez prawka rowerami i skuterami po ulicy, to siadają też do samochodów. Przecież to bez różnicy, w każdym z tych przypadków, człowiek jadący bez uprawnień stwarza takie samo zagrożenie!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!