Kubańska grupa Pasion de Buena Vista wystąpi w Lublinie ze swoim show. Czwórka naszych czytelników otrzymuje zaproszenia

W najbliższy czwartek 1 lutego w Lublinie odbędzie się występ kubańskiej grupy Buena Vista Social Club. Czwórka naszych czytelników otrzymuje od nas bezpłatne zaproszenia na wydarzenie.

Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, aby można było poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość. Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasion de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club.

Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami niesamowitego zapadającego w pamięci filmu pt. Buena Vista Social Club, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami.

W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać na jednej scenie z Omarą Portuondo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie. Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii.

Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Pasion de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Znany tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada obiecuje: „Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.”

Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy wystąpią w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się w dniu 1 lutego w Centrum Spotkania Kultur. Bilety są do nabycia na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
oraz w Salonach Empik.

Dla naszych czytelników mieliśmy cztery pojedyncze wejściówki na lubelski występ Passion de Buena Vista, o godzinie 19:00. Otrzymują je:
Małgorzata Podniesińska, Maciek Grządziel, Łukasz Łobacz oraz osoba ukrywająca się pod nickiem fran784. Laureaci otrzymali już wiadomości zwrotne, w których znajdują się instrukcje dotyczące odbioru zaproszeń. Wkrótce będziemy mieli dla Was kolejne zaproszenia na ciekawe wydarzenia odbywające się w naszym regionie.

60

62

(fot. nadesłane)
2018-01-25 23:47:23

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja