Kto widział skradzionego volkswagena z ul. Samsonowicza? (zdjęcia)

Na prośbę właściciela pojazdu publikujemy apel do świadków kradzieży pojazdu osobowego. Auto zostało utracone na ul. Samsonowicza w Lublinie.

Do kradzieży pojazdu widocznego na zdjęciach doszło w dniu 31 grudnia 2018 r.

Pojazd marki Volkswagen został skradziony z parkingu przy ul. Samsonowicza 3 w Lublinie. Auto posiada lekko otarty lewy przedni błotnik.

Jeżeli ktoś widział sprawcę lub sprawców kradzieży, ewentualnie wie, gdzie znajduje się skradziony pojazd, prosimy o kontakt z policją.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

23 komentarze

 1. Ponoć serwis 112pl jest serwisem typowo INFORMACYJNYM ,takiej udzielono mi informacji,kiedy sama skierowałam swoja prośbę.Dlaczego zatem są równi i równiejsi ? Wszak skradzionymi samochodami zajmuje się policja. / Nie mam nic do właściciela samochodu, tylko do zasad serwisu/

  • Prośbę dotyczącą psa? Jeżeli tak, to już pani otrzymała odpowiedź w tym zakresie. Jaki jest sens przenosić taką dyskusję do tematu poszukiwań pojazdu za kilkadziesiąt tysięcy złotych, który jest przedmiotem przestępstwa? Jeżeli Pani dobrze śledzi stronę, to powinna Pani wiedzieć, że publikujemy apele dotyczące kradzieży pojazdów, rowerów i innych przedmiotów utraconych w wyniku przestępstwa.
   Pozdrawiamy

   • Pies jest istotą żywą i czującą,porzucenie psa jest także przestępstwem.Tyle,że nie jest wart kilkadziesiąt tysięcy !

    • Nie każdy pies został celowo porzucony i nie każdy pies chodzący bezpańsko jest efektem przestępstwa. Większość biegających psów to efekt niedopatrzenia i nieprzypilnowania przez właścicieli, a te które biegają luzem powinny być zabrane do schroniska i stamtąd może je odebrać. Pozdrawiamy

     • Widzę,że filozofia w redakcji jest bliższa,niż ludzkie uczucia a argument wartościowego? samochodu przysłania oczy.

      • Po prostu strona nie jest miejscem poszukiwań zaginionych psów i poszukiwań właścicieli psów, kotów i kanarków – nigdy nie była. Trudno, jeżeli Pani nie może tego zrozumieć. Zawsze dajemy możliwość wrzucenia na profil na Facebooku postu o zaginięciu, zawsze odsyłamy do prężnej grupy „Lublin dla zwierząt” – ukierunkowanej na takie poszukiwania. Jeżeli tego ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że takie właśnie mamy zasady, dłużej nie będziemy tłumaczyć. Żaden duży portal informacyjny tego nie robi.
       Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 2. Po co ? Ukradli to ukradli. Dostanie kasę z ubezpieczenia i sobie kupi nowe. Po co szukać takiego złomu ? Do zdjęć pamiątkowych ??

  • Jak nie miał AC to fige dostanie

  • Po pierwsze z ubezpieczenia nie dostanie tyle ile jest warte to auto. Za dużo filmów chyba ktoś się naogladal. Po drugie po co to rozmywanie tematu?

   • Bo w d …mam cudze samochody? Jak sobie koleś nie ubezpieczył, to teraz niech nie zawraca ludziom głowy. Jego problem, nie mój. Poza tym takiego badziewia na drogach tyle, że nawet nie poznałabym.
    Mi wypłacili dobre pieniądze, więc też trzeba się ubezpieczać za pieniądze a nie drobne. Szkoda słów. Będzie jeździł autobusem.

 3. Do Julka rozmywanie tematu a może specjalnie??

 4. Skoro go.ukradziono to tylko i wylacznie w2celach albo pojechal nabiale niedziwiedzie przez bulgarie lub rumunie lub poszedl.na czesc w tym przypadku zalecam poszukiwania w grojcu na gieldzie no jedynie to co z niego zastalo inapewno panowie lepkie raczki maja w okolicy lbn swa kryjowke gdzie idzie rozbiorka

 5. Zlodzej bez wyrazu smaku kraść takiego VW , chyba że w desperacji.

  Bimmer „znafco” biedawozów wypowiedz się.

  • Kradzieżami pojazdów kieruje nie dobry smak, a popyt na używane części.
   Kto w innym wypadku by Mazdy kradł? ?
   Chociaż Turasa ukraść to trzeba rzeczywiście być w desperacji, części do tego są wszędzie.

 6. Witam jak autko poszło na części to będzie problem . Tylko szybkie ustalenie miejsca pobytu auta .
  Życzę odnalezienia auta.

 7. Zwierząt trzeba pilnować, a nie potem wyjeżdżać z pretensjami, że serwis nie chce opublikować ogłoszenia, że zaginął pies lub inny zasraniec. Najlepszego w Nowym Roku i żeby nic nikomu nie ginęło!

  • Nie znasz sprawy,to nie komentuj.Pies nie był mój.Samochody też można odpowiednio zabezpieczyć przed kradzieżą,o czym powinien zostać poinstruowany właściciel.

   • Najlepiej auto na smyczy trzymać.

   • Pies to tylko pies

   • Janka, Janka widzę że nie masz zupełnie wiedzy co do zabezpieczeń. Na chwilę obecną nie zadnych zabezpieczeń które gwarantowało by 100% ochronę auta. Może jedynie przedłużyć sam proces kradzieży, ostatecznie na lawetę złodziej zabierze jak się uprze.
    To nie pies że na smyczy, Jaś dobrze napisał.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online