Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kryminalni zatrzymali go w nietypowym miejscu. Wpadł w ręce policjantów w…pociągu (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali 27-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska. Co więcej, zatrzymany usłyszał kolejne zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych.

We wtorek bialscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna od pewnego czasu poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży.

– Przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania za granicą naszego kraju. Policjanci krok po kroku ustalili miejsce, gdzie obecnie przebywa. Do zatrzymania doszło w pociągu relacji Warszawa-Biała Podlaska. 27-latek był w zainteresowaniu mundurowych również w związku z szeregiem kradzieży sklepowych, do których doszło kilka miesięcy wcześniej w jednym z marketów na terenie Białej Podlaskiej. Łupem amatora cudzego mienia padł wówczas markowy alkohol, słodycze i kosmetyki na kwotę ponad 1400. Zatrzymany usłyszał dzisiaj zarzuty – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym najbliższe miesiące. Odpowie również za kolejne kradzieże. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

7 komentarzy

  1. O ile nie był to pociąg do Hogwartu, a nie był, to jest to miejsce typowe jak każde inne.
    Nawet trochę bardziej typowe, niż szafa czy wersalka we własnym domu.

  2. Prawie jak pisowiec, zabrać komuś co wyprodukował i zarobił i skonsumować.

  3. Tępić lewactwo jak wszy.

    • Nawołujesz do zabijania lewaków jak wszy? Truć bezlitośnie? A podobno prawaki to wspaniali katolicy, pro-life, miłość bliźniego. Oj, nieładnie, popraw się.

  4. Dziwne kwota 1400 zl a ludzie traca po 100 tys metoda na policjanta czy pracownika banku, ale tamtych zatrzymac sie nie chce

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo