Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kradli alkohol w Krasnymstawie. Wpadli w Lublinie

Krasnostawscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów w Krasnymstawie. Po publikacji wizerunku obu mężczyzn zgłosił się mężczyzna, który rozpoznał jednego z nich.

Do kradzieży doszło w sierpniu w jednym ze sklepów w Krasnymstawie. Dwaj mężczyźni ukradli 5 butelek alkoholu. Sprawcy wyjmowali z pudełek butelki a następnie puste pudełka odstawiali na półkę. Moment kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring. Łącznie mężczyźni skradli alkohol na kwotę 700 zł.

– Śledczy postanowili opublikować zapis z monitoringu, na którym zostały zarejestrowane wizerunki sprawców. Kilka dni później do dyżurnego krasnostawskiej komendy zadzwonił obywatel, który rozpoznał jednego z mężczyzn – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Ustalono także drugiego ze sprawców. Okazało się, że obydwaj są mieszkańcami Lublina.

– Śledczy przesłuchali pierwszego ze sprawców, który przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Wkrótce zarzuty usłyszy drugi z mężczyzn – dodaje podkom. Piotr Wasilewski.

Kradli alkohol w Krasnymstawie. Wpadli w Lublinie

2015-09-27 11:11:34
(fot. Policja Krasnystaw)

11 komentarzy

  1. No i fajnie. Taka powinna być postawa obywatelska. Pozbywać się chwastów.

  2. Gratulacje dla tego Pana, super postawa obywatelska.

  3. Przecież ludzie pisali na 112 że to typowie z kaliny

  4. wyrwałem chwasta…

  5. uprzejmie donoszę! ! ! postawa obuwatelska? bo ktos ukradl z marketu kilka butelek alko to go trzeba dac na psy? jak panstwo was okrada to nic nie robicie !

  6. Tylko dlaczego oni mają zakryte oczy, skoro to są kanalie, to niech wszyscy wiedzą kto to taki?

  7. ODSŁONIĆ RYJE TYM JEB….. PATOLOM

  8. myślę, że Konfirmatowi spokojnie mogliby kraść, przecież to nic złego… Człowiecze, to nie państwo jest w posiadaniu kradzionego alkoholu, tylko właściciel marketu. A wg ciebie państwowe można kraść?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo