Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji” dotarła do Lublina

Do Lublina dotarła kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, której autorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Banery zostały rozstawione na terenie należącym do kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła.

42 komentarze

 1. I to wszystko w imię miłości bliźniego. Jak widać proboszcz parafii pierwszy rzucił kamieniem. Co ja piszę kamieniem, całą wywrotką kamieni! Kto będzie następny? Punki? Daeth metalowcy? Ci z tatuażami? Łysi? Na każdego znajdą się „naukowe” badania!

  • to nie parafia wystawiła te banery – za zgodą parafii zostały wystawione na jej terenie, bo nikt nie chciał się narazić właśnie na takie wpisy, jak przy Urzędzie Miejskim postawić ta wystawę to zaraz by wszyscy pisali że Urząd popiera homoseksualistów – jednak UM nie ma takiej odwagi.

  • Nie dość , że lewak to na dodatek gej. Jak na trolla, za kiepskie prowokacje. Czy może być gorsza mieszanka? Na szczęście z mężem się nie rozmnożysz a w tym kraju, nigdy homoseksualistom na adopcję dzieci, nie będzie przyzwolenia.

 2. Co drugi to ekspert w tej dziedzinie taki sam jak Paul Cameron. Oburzenie sprawia fakt, że te badania oparte są na pseudonaukowymipseudonaukowych przesłankach. Glownym ich motywem jest wzbudzenie nienawiści do w tym wypadku gejow. Na uwage zasluguje fakt odwrocenia zainteresowania od skandali co jakis czas wybuchajacych w kosciele katolickim. Stad to miejsce. Jest to próba znalezienia kozla ofiarnego winnego wszelkiego zla celem odwrocenia uwagi. Do wszystkich normalnych jakim zagrożeniem jest dla Was max 5%populacji bo tak się szacuje ludzi o odmiennej orientacji? Nie jest to kwestia wyboru lecz akceptacji tego co się dokonalo i nie można tego odwrocic. Jakie by nie byly zaklęcia i terapie nie przynosza one skutku a tylko pogłębiają cierpienie.
  Zyj i daj zyc innym
  Tyle

  • Jeżeli uważacie że to takie normalne do dlaczego widzicie coś dziwnego w pedofilii właśnie wśród Księży przecież to taki sam człowiek jak policjant, urzędnik czy listonosz, który też może mieć skłonności pedofilskie.

 3. brak pomysłu na życie-policjant,ksiądz,urzędnik…………

 4. Ale ludzie kochani , to chyba lepiej że łączą się w pary i nie wypierają się swojej orientacji (często bardzo inteligentni ludzie). Tacy nie molestują dzieci pod przykrywką zawodu i w żaden sposób nie są niebezpieczni.

 5. Bez przesady mnie np to denerwuje nie każdy homoseksualista jest profilem kurde księża też.
  Każdemu przeszkadza odmienność innych co w naszym kraju jest straszne.

  A kara dla złapanego pedofilia obciąć…

  • tolerancja odmienności ma swoje granice, a po drugie tolerować to znaczy znosić, a nie popierać i tyle w temacie…

 6. Jeżeli mają poparte badaniami wyniki to ich głoszenie nie powinno budzić obaw. Po prostu informują społeczeństwo. Co innego jeżeli są to loczby wyssane z palca. Wtedy to już zwykli pieniacze.

 7. A dlaczego na banerach brak jakiejkolwiek informacji o sprawie bostońskiej? Tylko po tej jednej sprawie ponad 320 księży „zrezygnowało” z posługi kapłańskiej.