690 680 960

Kompletnie pijany rozbitym autem szalał po Lublinie. Pomógł świadek

Dzisiaj wieczorem w Lublinie zatrzymano kompletnie pijanego kierowcę. Nie mógł ustać na nogach a chciał kilkanaście kilometrów jechać do domu.

W poniedziałek po godzinie 19 jeden z kierowców poruszających się po Lublinie dostrzegł przed sobą dziwnie jadące auto. Kierowca osobowej hondy nie był w stanie utrzymać się na swoim pasie ruchu, co więcej zjeżdżał na krawężnik powodując spore zagrożenie w ruchu. Świadek podejrzewając, że kierowca może być pijany, natychmiast powiadomił policję.

Mężczyzna cały czas informował, w którym kierunku przemieszcza się auto, po chwili na miejsce dotarł patrol policji. Kierowcę zatrzymano na skrzyżowaniu alei Spółdzielczości Pracy i Andersa. Jak się okazało podejrzenia były słuszne, gdyż wokół roznosiła się silna woń alkoholu. Co więcej, kierowca hondy znajdował się w takim stanie, że nie mógł utrzymać równowagi. Badanie alkomatem wykazało u niego 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pojazd którym się poruszał miał uszkodzony przód, co wskazuje że kierowca mógł wcześniej uderzyć w jakąś przeszkodę. Mężczyzna w takim stanie zamierzał udać się w dalszą trasę. Mianowicie wracał do domu do podlubelskich Niemiec.

(fot. nadesłane)
2015-03-23 23:01:29

23 komentarze

  1. następny ciekawy wybryk natury….proponuje, rozebrać do gaci, skrepowac,przywiazac do samochodu i przeciągnąć gołą dupa po żużlu.

  2. wieśniaki []

  3. Powinna być za takie coś kara z 25 lat bezwzględnego więzienia bo taki pajac to potencjalny zabójca!!!!!!wtedy jeden z drugim by pomyślał zanim by wsiadł tak pijany za kółko!!!!!!!!!!!

  4. co tu robi zdjecie mojej hondy?

  5. Chetnie odkupie to auto

  6. Może Policja zacznie kiedyś robić „trzeźwe wieczory” zamiast „trzeźwych poranków”. Rano czyhają na ludzi co wypili co nieco do kolacji ale nigdy by po spożyciu nie usiedli za kółko, a wieczorami jeżdżą naprawdę pijani, którzy rano smacznie śpią i nie dadzą się złapać na poranki.

  7. Moja Honda szybsza, niż wygląda… 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce