Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Komentarz Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego do sytuacji w szpitalu w Bychawie

Od tygodnia w bychawskim szpitalu występują problemy z obsadą karetek pogotowia. Na razie brak jest porozumienia pomiędzy ratownikami a dyrektorem szpitala. Głos w sprawie zabrał Lubelski Urząd Wojewódzki.

24 komentarze

 1. Ratownik ratujący zycie nie życzyłby nikomu źle.
  A prawda jest taka, że wszyscy po za szarym człowiekiem ,,przyjmowani,, są od ręki.
  Przerobiłam to. Ja leżałam na sorze 24h. Córka profesora po pobraniu krwi pojechała na badania a lekarz ciągle powtarzał żonie profesora, że się u niego uczył. Tak samo było jak lekarka leżała.

 2. Poprzedni dyrektor sprawował urząd przez 21 lat, zmieniła się władza i dostał wypowiedzenie. Jakoś nie słyszałem o takich problemach w szpitalu w bychawie dopóki PISowcy nie wsadzili swojego gnoma.

 3. Oj, panie doktorze, ratowniku – czy to wypada człowiekowi wykształconemu, postrzeganemu jako kulturalny używać takiego stylu, takich słów? Czy pasuje lekarzowi – ratownikowi życzyć komuś choroby i nieszczęścia? Czyżby jakieś urażone ambicje? A może by tak pan sprawdził, kto przez tyle lat ciągnął ten szpital na finansowe dno? Kto odpowiada za ten kryzys? Obecna władza rządzi powiatem nieco ponad dwa i pół roku. Czy w tak krótkim czasie można zniwelować wielomilionowe zadłużenie? Czego pan oczekuje? Cudu? A może tego, by szpital sprywatyzować – z korzyścią dla znajomych królika (o barwie sierści bynajmniej nie pisowskiej)? Przydałaby się odrobina pokory i refleksji.
  PS. O tym, że komentarz ten narusza i regulamin forum (art.5.), i kodeks karny już nie wspominam. Może tym też się ktoś zajmie.

 4. Wg PISu wszystkiemu złemu winni są inni tylko nie oni wspaniale nami rządzący. W tym przypadku są to ratownicy medyczni ale kolejka staje się coraz dłuższa: rolnicy, górnicy, pielęgniarki, urzędnicy niższego szczebla, opiekuni… A tłuste koty Kaczyńskiego myślą tylko jak tu się jeszcze bardziej najeść.

 5. Polski Ład , złodziejstwo i kpina , obłuda

 6. Moim zdaniem w artykule brakuje słów: „Polacy nic się nie stało… „