Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koło zapasowe doprowadziło do kolizji. Poszkodowany szuka świadków (zdjęcia)

W poniedziałkowy wieczór jeden z naszych czytelników uszkodził swoje auto. Poszukuje on świadków tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20:20 na al. Witosa w Lublinie. Nasz czytelnik poruszał się w stronę centrum.

Na odcinku od skrzyżowania z ul. Doświadczalną, a wiaduktem u zbiegu ulic Grygowej i Dekutowskiego uszkodził swój pojazd. Przyczyną było leżące na jezdni koło zapasowe.

Jeżeli ktoś widział zdarzenie, ewentualnie jadąc zauważył leżące na jezdni koło, proszony jest o kontakt z naszą redakcję. Można także zostawić kontakt w komentarzu.
Koło zapasowe doprowadziło do kolizji. Poszkodowany szuka świadków (zdjęcia)
(fot. nadesłane)

23 komentarze

  1. Ktoś kto wjeżdza na przeszkodę na jezdni ,w tym przypadku było to na szczęscie tylko koło , równie dobrze mógłby wjechać w lezacego człowieka ,rowerzystę czy stojacy pojazd…takze niestety ale ktoś taki nie nadaje się na kierowcę …to ze jest ciemno i nie wiele widac na mokrym asfalcie to nie jest żadne tłumaczenie …masz jechać z taką prędkoscią żeby zdążyć zauważyć przeszkodę …nie ma tłumaczenia że „nie widziałem „…

    • czasem masz do wyboru, rozwalasz gościa z lewej, siebie o latarnię albo bierzesz przeszkodę między koła

  2. Wszyscy mądrzy teraz po szkodzie. Jest to ulica ruchliwa nie ukrywajmy tego, równie dobrze mógłby wyskoczyć dzik lub sarna i wtedy było by o jejku biede zwierzę nie zyje. Jeden samochód zdarzył ominąć to koło a drugi niestety wjechał i tyle po co robić afere, każdego może to spotkać lepiej pomóżmy znaleźć świadka który potwierdzi że to koło tam leżało.

Z kraju