690 680 960

Kolejny wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Autokar pełen pasażerów wjechał do rowu

Kierowcy jadący w kierunku Warszawy, napotkają kolejne spore utrudnienia w ruchu. W rejonie obwodnicy Garwolina autokar wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22 na wjeździe na obwodnicę Garwolina. Na wysokości miejscowości Mierżączka autokar wypełniony ukraińskimi podróżnymi wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierujący autokarem mężczyzna, jadąc w kierunku Lublina, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego pojazd uderzył w betonowe bariery wyznaczające zjazd na tymczasowy odcinek trasy. Po zderzeniu autokar wpadł do rowu, na szczęście jednak nie przewrócił się.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pas jezdni w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowany. Tworzą się bardzo duże korki.

Jest to kolejne zdarzenie w tym samym miejscu w ostatnich godzinach. Minionej nocy w betonowe zapory uderzyło osobowe mitsubishi. Pasażer pojazdu, 24-letni mężczyzna, trafił do szpitala.

(fot. nadesłane – Tomasz Mach – DZIĘKUJEMY!)
2017-08-24 00:11:38

4 komentarze

  1. A pasażery całe ?

  2. Jechałem w poniedziałek 21-go tamtędy ciężarówką, przyczyną obydwu zdarzeń w tym miejscu było niedostosowanie prędkości.
    Jak się odpowiednio zwolni to na spokojnie dwa duże auta tam się mijają.

  3. Nawet nie chcę myśleć, gdzie oni biedni zatrzymali by się, gdyby tych betonowych zapór tam nie było.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas