Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stanął w obronie kobiety, sam został dotkliwie pobity

Puławscy policjanci zatrzymali 21-latka, który najpierw pobił kobietę, a następnie swoją agresję przeniósł na przypadkowego przechodnia. „Damski bokser” trafił do aresztu.

W poniedziałek wieczorem puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ul. Kołłątaja w Puławach. Z relacji zgłaszającego wynikało, że stan pokrzywdzonego jest poważny, stracił przytomność i został zabrany do szpitala w Puławach. Na miejscu policjanci ustalili, że poszkodowany mężczyzna przypadkiem znalazł się w centrum wydarzeń.

– Idąc do sklepu zauważył jak młody chłopak wyzywa stojące obok kobiety. W pewnym momencie jedną z nich uderzył z całej siły w twarz. Wówczas przechodzień zwrócił uwagę agresorowi żeby się uspokoił, po czym wszedł do sklepu. Gdy po kilku minutach wyszedł ze sklepu został uderzony w tył głowy. Przewrócił się i uderzył głową o płytę chodnika tracąc przytomność. Mimo tego napastnik nadal go atakował. Powstrzymał go dopiero przypadkowy świadek. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe – relacjonuje zdarzenie mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Puławscy kryminalni ustalili, że sprawcą pobicia jest 21-letni puławianin. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

– Zatrzymany najbardziej zainteresowany był swoim telefonem, który jak się okazało zgubił na miejscu zdarzenia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, wkrótce usłyszy zarzuty. Może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

2017-08-24 07:05:52
(fot. ilustr. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Zutylizować

 2. Domniemam, że tam gdzie trafi to „biedne dziecko”, telefon mu długo nie będzie potrzebny.

  • we Francuskiej Republice Islamskiej jest rozważana możliwość korzystania przez więźniów z komórek, ponieważ pozbawieni kontaktów z otoczeniem i rodziną popadają w depresję co jest przyczyną przechodzenia na islam i radykalizacją postaw

 3. Jak wyjdzie pod cela że uwalil dziewczynę dopiero knot będzie miał jazdę ..

 4. A gdzie ,,kobiety” tak dzielnie bronione przez tego pana.

 5. Damski bokser?? LoL
  To określenie już dawno nie obowiązuje. Jest równo uprawnienie.. kobiety sobie to wywalczyły więc niech nie udają takich biednych. Zasłużyła sobie to dostała.
  Bo najlepiej jest wyzywać i prowokować wiedząc, że nikt nie odda. O nie nie nie! Te czasy już minęły … dość tej samowolki

 6. wyrwać chwasta

 7. Najpierw kobietę potem gościa w tył głowy, prawdziwy chojrak. Do rowu i zakopać.

 8. Bo bał się ze mu gościu w piz.. da to go z partyzanta od tyłu uwalił, mam nadzieje że stawiał opór podczas zatrzymania .