Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek na drodze Lublin – Biłgoraj. Są ranni, droga zablokowana

Kolejny już w dniu dzisiejszym groźny wypadek na drodze pomiędzy Lublinem a Biłgorajem. Ruch jest utrudniony.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 20 na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. Pomiędzy miejscowościami Tarnawa Mała w powiecie biłgorajskim a Guzówką w powiecie lubelskim zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że cztery osoby zostały poszkodowane. Jak nas poinformowano, do zdarzenia miało dojść w wyniku manewru wyprzedzania „na trzeciego” przez innego kierowcę, który oddalił się z miejsca wypadku.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności darzenia. Droga jest częściowo zablokowana.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika. Dominik – DZIĘKUJEMY!

(fot. nadesłane)
2016-06-03 21:31:01

10 komentarzy

 1. jechałem dzisiaj tamtedy ok godziny 15-16.Wiekszość kierowców to jednak idioci,debile i bydleta (nie obrazajac bydła) wyprzedzanie przy dojezdzie do wzniesienia to jednak jest standard na tej drodze.czasami az skóra cieprpnie na to co sie dzieje na tej drodze.a w szczególnosci odcinek od Piotrkowa do Wysokiego bo dalej jest już szerzej.

  • Moim zdaniem to jadą raczej jak wieśniaki. Wyjeżdżają pod kola nie patrząc czy ktoś jedxie czy nie. Potem jadą 40 km/h. Jak ktos pędzi do Przemyśla to troche slabo. Do tego z Lubilina do Wysokiego dziura na dziurze!!!! To skandal aby tak droga wygladala. Koleiny i waziutko. Dopiero za Wysokim mozns cokolwiek zrobic. Wyprzedzic, wyminac …. choc narobili tyvh wysepek od groma. no N i wiecznie wymuszanie pierwszenstwa przez tyvh wyjezdzajacych .. masakra.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   „jedynko” -sugerujesz likwidację wszystkich wzniesień i górek na tej drodze???
   Ty wiesz ile to kosztuje ???
   A tu Państwu ledwie na 500+ wystarcza. :mrgreen:

 2. Ja słyszałem tylko głośny huk i pisk

 3. jedno jest pewne „matka ziemia „wszystko wyciagnie

 4. bo trzeba jeździć z kamerką i nie chodzi o to by wrzucać do sieci ale w takich sytuacjach jak ta ciul by był jak na widelcu !!!

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Popieram Twój punkt postrzegania problemu – kamerka to niewielki wydatek, a nie wiadomo kiedy może się zwrócić z nawiązką.
   Polecam modele z dwoma kamerami (tył, przód) – przecież nie wszystko co złe, dzieje się z przodu

  • własnie jeden z kierowców miał wideorejestrator i nagrał całe zdarzenie i poinformował o tym policję 🙂

   • Sprawozdawca prasowy radia co Ma ryja

    No to teraz jak policja się przyłoży to owego „trzeciego” capną i postawią przed oblicze Wysokiego Sądu, a sąd będzie wałkował sprawę ze trzy wiosny, albo i lata, a potem stwierdzi niską szkodliwość czynu, albo niepoczytalność w chwili jego popełniania i za pośrednictwem niejakiego Dudusia, sprawcę ułaskawi.
    😆

 5. Jechałem wtedy jak doszło do zdarzenia, gość nie wyprzedzał na 3, sam wyprzedzal I gdybym nie zareagował to by poszedł z nami na czołowe, gość który jechał za mną jechał za blisko i żeby we mnie nie wjechać hamować i za gwałtownie skręcił, stracił panowanie i wpadł na auto które jechało z naprzeciwka. Co nie zmienia faktu że gość który do tego doprowadził nie zatrzymał sie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo