690 680 960

Kolejny groźny wypadek na trasie Lublin – Piaski. Kierowca renaulta jechał pod prąd, zderzył się z lexusem (zdjęcia)

W kolejnym miejscu zablokowana jest droga z Lublina do Piask. Tym razem na wyjeździe z miasta czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:40 na wyjeździe z Lublina w Kierunku Piask. Na węźle Lublin Felin zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i lexus. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna jechał pod prąd od strony Piask. Doprowadził do czołowego zderzenia z lexusem, który poruszał się od strony Lublina.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Odcinek od skrzyżowania przy stacji paliw w Kalinówce do wjazdu na drogę ekspresową jest całkowicie zablokowany.

(fot. lublin112, nadesłane – Piotr, Rafał, Kuba)

30 komentarzy

 1. Nie da się jechać pod prąd, nigdzie i nigdy. Nieważne oznakowanie lub jego brak – po prostu to widać. A skoro tak to znaczy że wszyscy ci co jadą pod prąd to zamachowcy i tak powinni być traktowani w sądzie.

 2. A prawie udało mu się zjechać z eski …………………………………………………….

 3. użytkownik drogi

  Za ten wypadek winne są ,,służby ratownicze” które obsługiwały wypadek na tej drodze w Janówku.
  Zablokowana została droga w obydwu kierunkach na kilka godzin, mniej myślący kierowcy z samochodów osobowych zawracali, gdyż ani policji z KPP w Świdniku ani straży z PSP w Świdniku nie chciało się otworzyć przejazdów awaryjnych na pasie rozdzielczym. Przecież one po to są, i za takie działania ,,służb ratowniczych’ powinien ktoś się wziąć i pociągnąć decydentów do odpowiedzialności.

 4. użytkownik drogi

  nie obstawiaj w tym czasie takich co jechało tą drogą pod prąd było kilkudziesięciu. To skutek działania ,,służb ratowniczych” przy innym wypadku.

 5. Mieszkaniec Niedzwicy

  Renault jechał jakiś szczyl któremu popsuło się bmw. Szczyl rozumu nie miał i

 6. Jeżeli to nie było przez pomyłkę – np. pomylony zjazd tylko działanie zaplanowane (zawrócił, bo korek) to powinien na dzień dobry stracić uprawnienia i odpowiadać jak za próbę zabójstwa i to z premedytacją. Skąd się biorą takie bezmózgi?

 7. Jestem.ciekaw czego lexus nie chamowal

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej