690 680 960

Kolejne zderzenie trzech aut na wiadukcie Poniatowskiego

W środę oraz w czwartek na wiadukcie Poniatowskiego w Lublinie doszło do dwóch takich samych zdarzeń. W obu przypadkach zderzyły się trzy samochody.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 14:30. Zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe: skoda, volkswagen i chevrolet. Wszystkie pojazdy poruszały się w kierunku al. Racławickich. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, nie odniosła jednak poważniejszych obrażeń ciała. Do takiego samego zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 10. Tym razem w klasycznym najechaniu na tył brały udział: fiat, land rover i mazda. W tym przypadku nikt nie odniósł obrażeń.

(fot. lublin112)
2016-05-19 19:44:02

17 komentarzy

  1. Jak nie było takiego chamstwa co teraz na ulicach, to wpuszczałem samochody z inną rejestracją myśląc, że kierowca może nie zna miasta i należy być życzliwym. Wyleczyłem się z tego. a i samochodu też mi nie szkoda. Kilka blach i lakier na koszt cwaniaka chętnie wymienię. Czekam na odpowiedniego sponsora.

  2. Tam po prostu trzeba postawić policję… najlepiej na stałe. Do czasu zakończenia remontu. Mieszkam tam i naprawdę nie ma co się licytować… wpychają się cwaniaki i z miasta i ze wsi. Przerażają mnie tylko idioci, którzy nawet nie patrzą czy mają miejsce, tylko kierownica w lewo a ten z tyłu niech hamuje. To pewnie byli tacy właśnie. I przyznaję się, na teraz to jedyne miejsce gdzie naprawdę złośliwie, perfidnie i z premedytacją NIE WPUSZCZAM.

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami