Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kolano: Kierowca mitsubishi, które uderzyło w drzewo, był pijany

Po badaniach w szpitalu okazało się, że kierowca mitsubishi, które wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, był pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

O zdarzeniu informowaliśmy w czwartek. Tego dnia po godzinie 10 w miejscowości Kolano, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak się okazało, kierujący mitsubishi mężczyzna, jechał drogą wojewódzką nr 815. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo, a następnie pojazd zatrzymał się na boku.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. Jednak wyszło na jaw, iż kierowca był pijany. – Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 2 promile alkoholu w organizmie – informuje mł. asp. Artur Łopacki z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie

Wkrótce 39-latek odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Zostało mu już zatrzymane prawo jazdy. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna.

(fot. nadesłane – Anna)
2016-12-24 16:37:02

5 komentarzy

 1. to było w Gęsi,.

 2. Gęś przechodziła przez ulicę pan kierowca chciał ją ominąć uderzył w drzewo i stłukł sobie kolano. Wcześniej wypił kilka piwek w sklepie u Waldka na wsi

 3. Szkoda,że nie odniósł poważniejszych obrażeń!!!

 4. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Tak mi sie widzi, że Dobry Bóg niekoniecznie chciał, żeby pijusek miał wesołe święta.
  Pstryknął palcami i efekt jak opisano wyżej.
  Piję za Twoje zdrowie gamoniu. (Soplica śliwkowa)

 5. Nie panujący nad sobą i alkoholem kierowcy powinni mieć montowane blokady alkoholowe w autach.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo