690 680 960

Zamość: Nie żyje 60-latka. Kobieta zmarła z wychłodzenia

Wczoraj w Zamościu w rejonie wiaduktu kolejowego znaleziono 60-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala, jednak pomimo reanimacji zmarła.

W piątek zamojscy policjanci otrzymali informację, że do szpitala została przetransportowana 60-letnia kobieta.

– Ze wstępnych informacji wynikało, że kobieta znaleziona została w rejonie wiaduktu kolejowego. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala, jednak wskutek wychłodzenia organizmu zmarła – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Policjanci ustalili wstępnie, że mieszkanka Zamościa wcześniej spożywała alkohol i w drodze do domu zasnęła.

To już siódma ofiara mrozów na Lubelszczyźnie. Apelujemy do wszystkich osób o zwracanie uwagi na to, co dzieje się dookoła nas. Nie pozostawiajmy bez pomocy nietrzeźwych, zwracajmy uwagę na osoby leżące na poboczach drogi. Nie bądźmy obojętni, zainteresujmy się takimi osobami. Jeden wykonany przez nas telefon może uratować komuś życie.

2016-12-24 15:06:05
(fot. ilustr. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. a co z ćpunami też mamy ich ratować czy czekajmy aż wyginą jak dinozaury.

 2. Chyba jest demokracja więc każdy stanowi o swoim życiu i może robić ze sobą co chce. Oczywiście przestrzegając literę prawa i przestrzegając norm ogólnie przyjętych. Dziwię się jak każdy nawet na siłę chce pomóc komuś kto nie chce tej pomocy. Zresztą duża rzesza tej pomocy nie chce i zadawala się paroma groszami by nabyć odpowiednią dawkę alkoholu.

  • A jaka to różnica w takim wypadku ,czy to demokracja , czy inny ustrój ? Nie była bezdomna ,szła do domu. Są też normy moralne zupełnie ludzkie .

 3. To nie była ofiara mrozów, tylko wódki

  • doom lord wielki

   I ludzkiej obojętności… 🙁

   • dokładnie, demokracja demokracją, każdy żyje jak chce ale na ojomie ratujemy jak leci bez względu na status społeczny czy inne tam kryteria. Bo tak trzeba. Bo życie jest najważniejsze.Bo to człowiek, czyjaś matka, siostra, córka. Kiedyś pomagała innym, więc nawet jak teraz trochę pobłądziła to należy się zatrzymać i chociaż zadzwonić gdzie trzeba. Niech ci co przeszli obojętnie pomyślą o tym. Mamy falę samobójstw w Pl, o tym się nie pisze ale duży procent to ofiary złodziejskich pożyczek, kredytów, ubezpieczeń za które dopiero teraz ktoś się bierze ( np bezprawnie zmuszano ludzi do ubezpieczenia i tak kiepskiego kredytu ). Kochani kiedyś walczyli i ginęli za nasz kraj, by nam żyło się lepiej, byśmy nie mówili po niemiecku czy rosyjsku. Kiedyś NIKT by nie przeszedł obojętnie.

 4. Ta straszna wiadomość tak mną targnęłą, że wyciągnąłem flaszkę śliwowicy i dla spokojności Jej grzesznej Duszy, walnę setę.
  A jak poczuję potrzebę, poprawię drugą i zadzwonię do jakiegoś specjalisty w sutannie, żeby się za nią pomodlił.
  „Cołaski” przeleję na wskazane konto

 5. Chichot losu ,wypociny godne wykształciucha za świniaka.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas