Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kod z bananów przykleił do tabletu. Nie zdążył wyjść ze sklepu

Wczoraj w jednym z hipermarketów ochrona zatrzymała mężczyznę, który dopuścił się oszustwa. Mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

W czwartek w jednym z hipermarketów mężczyzna zważył tablet na wadze znajdującej się na dziale warzywnym. Następnie wziął kod kreskowy z bananów i przykleił do tabletu. Po chwili podszedł do kasy samoobsługowej i zapłacił za produkt warty kilkaset złotych zaledwie kilka zł.

Mężczyzna nie zdążył wyjść ze sklepu, ponieważ został zatrzymany przez ochroniarzy. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Warszawy. Tablet wrócił na sklepową półkę, a nieuczciwy klient trafił na V Komisariat Policji w Lublinie.

35-latek usłyszał już zarzut oszustwa, wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

21 komentarzy

 1. O patrzcie Jaki cwaniak złapany w PO -Trzasku… Ciekawe czy to rdzenny cwaniaczek z Wawy czy zwyczajny słoik…

  • To typowy przykład żył-inteligencji z Żoliborza, jak wasz nadprezes towarzyszu.

   • Towarzyszu Kubo,

    Jest takie mądre powiedzenie: „Lepiej z mądrym pieczeń obracać, niż z głupim ją jeść”. Jaki morał z tego, sam spróbuj wydedukować.

    Tak się składa, że pan prezes wykazuje się większą inteligencją niż stado błaznów, cwaniaczków. POkracznych wielogłowych tworów. I to boli, że aż im wszystko w gardle staje. I tak ma być. Nie mają żądnych argumentów, nic do zaproponowania niż ciągłe ujadanie. W koło panie pierdoło! To już jest nudne bardziej niż flaki z olejem. Totalna ignorancja, indolencja i niemoc, bo zostali odsunięci od koryta, WYJĄ i SKOWYCZĄ jak dożynana „wataha”, cytując klasyka! Wystarczająco dużo pokazali, co są warci i wszyscy ci, co im biją brawo!

    Czas platformianej gangsterki już się skończył i na nic twoje sarkazmy i ironiczne docinki. Domyślam się, że tobie też odbiło się czkawką. Lepkie ręce nagle zaczęły śmierdzieć dziegciem i to jest clue. I mam nadzieję, że obecna władza nie pójdzie w ich ślady, tylko zrobi totalny porządek od dołu do góry i usunie masonerię, ubeków etc.

 2. Ale z niego banan .

 3. jeden trol warty drugiego. idzcie sie panowie klepac po jajkach gdzie indziej

 4. Te małolaty, które umieją czytać, dzięki 112 dostały dobry instruktarz.
  Teraz zaczną wprowadzać go do praktyk.

  • Z tym, że nie są aż tacy bystrzy jak przed takimi przekrętami stosuje się zabezpieczenia. I nie będę nawet pisał jakie, ale są skuteczne jak widać na obecnym przykładzie.

 5. Hehe złodziejstwo w Warszawie kwitnie trzasnięty z hwdp podpisują kwitki

 6. Do 8 lat, a za pobicie to wychodzą lub jeździe po pijaku wychodzą po pół roku albo nie idą w ogóle siedzieć.

  • Jak by ten tablet po prostu zwinął, to za kradzież groziłby mu mandat (jeśli był wart mniej niż 500), albo 3 miesiące do 5 lat (w praktyce pół roku w zawiasach na rok).
   Ale tęgi łeb, inteligencja Żoliborska 500+ postanowił zamiast artykułu 278 naruszyć artykuł 286. A za to jest już od 6 miesięcy do 8 lat (a grzywna tylko w wypadku gdy wartość przedmiotu nie przekracza 100 złotych).

 7. Warszawiak i 8 lat za tablet? Przecież tam za kamienice tak nie karzą!

  • Dobre dobre szkoda pospieszyl się chłopisko z tym tabletem mógł poczekać aż w końcu nowy prezydent Warszawy jego by uniewinnił lub mógł pojechać na saksy do Łodzi BYŁA I OBECNA Prezydent ma wydymane na wyroki sądowe za mahloje i też mógł by się do Niej zwrócić o pomoc

 8. Co to był za market?

  • Pewnie tesko albo oszą (ex-real), bo w eklerce chyba jeszcze nie ma kas samoobsługowych, a na pewno nie ma wag do owoców (ważone przy kasie).

 9. No i zdziwko ze w Warszawie wygrał trzasku

 10. Nad warszawiaka nie masz cfaniaka…

Z kraju