690 680 960

Kierujący BMW, który wjechał do rowu, był pijany. W pojeździe przewoził dziecko (zdjęcia)

Wczoraj informowaliśmy o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym w Żmudzi w powiecie chełmskim. Jak się okazało, kierujący pojazdem był pijany. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żmudź. Wynikało z niego, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie z wodą, zaś kierujący autem nie mógł się z niego wydostać.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący BMW 45-latek na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile.

Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że razem z nim podróżowało dziecko, które o własnych siłach opuściło samochód. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Teraz mieszkaniec gminy Żmudź za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

Kierujący BMW, który wjechał do rowu, był pijany. W pojeździe przewoził dziecko (zdjęcia)

Kierujący BMW, który wjechał do rowu, był pijany. W pojeździe przewoził dziecko (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

15 komentarzy

 1. Dobry cwaniak musiał być jak latał srebrnym bmw x po wioskach. Teraz to koledzy mają bekę, a jaki wstyd w rodzinie.
  Gdyby nie to zdarzenie pewnie by mu uszło i dalej grałby gangusa w bmw.
  BMW bardzo dobre samochody tylko mają pecha do kierowców.

 2. W pijanym widzie „myślał” że zamiast smigielkiem jedzie kubelwagenem. Cóż jaki stan, taka jazda.

 3. Bardzo źle zrobił, ale dzięki niemu mamy przynajmniej niepowtarzalną szansę zobaczenia SUV-a w terenie. I przekonania się ile te karykatury samochodów są w terenie warte, hahaha.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas