Kierowca stracił przytomność, volkswagen uderzył w ścianę kamienicy. Jest nagranie wypadku (wideo)

Jedna z kamer monitoringu uchwyciła moment wypadku, jaki miał miejsce we wtorek na ul. Kunickiego. Na nagraniu widać, że na chodniku, na który wjechał volkswagen, znajdował się pieszy.

Wypadek, jaki miał miejsce we wtorek na ul. Kunickiego w Lublinie, został nagrany przez zamontowaną w pobliżu kamerę monitoringu. Tym samym potwierdzają się wstępne ustalenia, co do przebiegu zdarzenia.

Jak już informowaliśmy, wszystko wydarzyło się około godziny 14:30 w rejonie skrzyżowania z ul. Pochyłą. Kierujący volkswagenem 33-letni mężczyzna wyjeżdżał z tej ulicy, jednak źle się poczuł i stracił przytomność.

Pozbawione jakiejkolwiek kontroli auto przejechało przez wysepkę na środku jezdni, staranowało barierki, wjechało na chodnik po czym uderzyło w ścianę kamienicy. Kierowca został przetransportowany do szpitala.

Na nagraniu widać również pieszego, który znajdował się na chodniku. Na szczęście w porę dostrzegł on jadące w jego kierunku auto.

(fot. lublin112.pl, wideo – nadesłane)

9 komentarzy

  1. Dostrzegł jak juź w ścianę rypnoł , gdyby był na torze jazdy , to wątpię czy by przeźył. Samochód wolno się nie przemieszczał.

  2. „Kierowca stracił przytomność” – no tak to jest jak zamiast pójść do lekarza, to przychodzi się do roboty, bo stary cap w gumowcach nie chce dać wolnego.

  3. Telefonem nagrany monitor??!!
    Też zgrałem film z mojego monitora na telefon i przekazuję film dalej – kolega zgrywa nagrywając obraz z mojego telefonu.

  4. szulcgaz zawiódł w szmelcwagenie zamiast w napęd szmelcu poszedł w umysł Szulca stąd i pomroczność jasna… musi dziadka czyjegoś zoczył w nie takiej barwie jak mu madka mówiły

  5. Raz już bity był, boczne drzwi wymieniona na jakieś ze zlomu.

  6. Czy ludzie obsługujący monitoring naprawdę nie potrafią zgrać nagrania w postaci pliku tylko potrafią nagrywać telefonem to co się dziej na ekranie monitora.GRATULACJE.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej