Kierowca opla walczy o życie. Ktoś zajechał mu drogę, trwa poszukiwanie świadków

Policjanci cały czas ustalają przyczyny wypadku, jaki miał miejsce wczoraj nad ranem w Lublinie. Kierowca wciąż jest w bardzo ciężkim stanie.

Znamy pierwsze ustalenia związane w wypadkiem, jaki miał miejsce w poniedziałek nad ranem na ul. Kunickiego w Lublinie. Około godziny 3:30 na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza opel zjechał z drogi i uderzył w słup latarni. Nieprzytomnego kierowcę, który doznał licznych obrażeń ciała, przetransportowano do szpitala.

Jak nas poinformowano, wstępne ustalenia wskazują, że kierowca opla starał się uniknąć zderzenia z autem, które wyjechało z ul. Mickiewicza i odjechało z miejsca wypadku. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna cały czas jest w krytycznym stanie.

Osoby, które widziały wypadek, lub też mają wiedze na temat jego okoliczności, proszone są o kontakt z policją. Można też kontaktować się z właścicielem auta pod nr. tel. 510 002 949. Anonimowość jest zagwarantowana.
2018-07-23_08.41.34
(fot. nadesłane)
2018-07-24 20:43:48

26 komentarzy

 1. czy naprawde nie ma w pobliżu kamery ?

  • Stokrotka, knajpa i firma księgowa po przeciwnej stronie, punkt bukmacherski, serwis (Stihl i ten dobry od RTV)… multum. Mam nadzieję, że ustalenie sprawcy to tylko kwestia czasu. W razie czego przed Dywizjonu 303 są jeszcze kamery i tablica informacyjna systemu sterowania ruchem (tzw. „systemu korkowania miasta”), no i Orlen przy Kraszewskiego – gdzieś się sprawca musiał „uwiecznić”.

  • ? moja pierwsza myśl

 2. jakiś tępak z BMW zapewne

 3. Pewnie ciapole mieszkające w pobliżu, już nie pierwszy raz powodują wypadek i uciekają

 4. słyszałem jak wczoraj kierowca z piekarni na Zemborzyckiej opowiadał w sklepie że widział ten wypadek . On jechał dziadowskim czerwonym lublinkiem typu furgon /t.zw rzęch/ Podobno to wyjechał mu VW passat ale wątpię żeby coś więcej zauważył ale kolor pewno widział . Był niemal obok w czasie tego wypadku nawet z poszkodowanym kierowcą próbował nawiązać kontakt. Przykra sprawa , tak jest teraz na drogach.

  • @andrzej @K oabra
   to by się zgadzało – czerwonym passatem B5 kombi jeżdżą bułgarzy. O tej porze pewnie jechali na giełdę jakąś.

 5. A te gazety to ile ważyły? Coś nie wyszło i jest problem, powracaj do zdrowia chłopie.

 6. o tej godz poruszają się ob bulgarii

 7. Obłożył się ciężkimi paczkami dookoła, brak ściany grodziowej, być może niezapięty pas oraz być może przeładowane Combo. Ale wina pewnie kogo innego…

 8. złapać gnoja i 25 lat wlepić

 9. Kiedy ktoś zajmie się przepisami na takich idiotów. Człowiek ucieka i jest bezkarny bo mogą to nie złapć A nawet jeśli jemu się nie uda to trudno. A niewinny człowiek może nawet stracić życie w jak lepszym przypadku sam musi pokryć koszty wybryki idioty. PO CO JEST TO OC????? UBEZPIECZENIE NIECH POKRYWA WSZYSTKIE KOSZTY WTEDY WSZYSTKIM BEDZIE ZALEZALO NA SCHWYTANIU SPRAWCY. ALBO JE WYCOFAC

 10. Mała obserwacja: gdy w dostawczaku na pace wozi się ludzi to jest się wielko piu wozi się towar to wszystko jest OK ! Gdzie ścianka działowa w tym aucie? może towar pomógł osiągnąć wyższy level w obrażeniach ?

 11. Mała obserwacja: gdy w dostawczaku na pace wozi się ludzi to jest się wielkim przestępcą a gdy w osobówce na fotelach wozi się towar to wszystko jest OK ! Gdzie ścianka działowa w tym aucie? może towar pomógł osiągnąć wyższy level w obrażeniach ?

 12. I z jaką prędkością on wjeżdżał na skrzyżowanie, że uderzenie samochodem w słup doprowadziło do tak ciężkich obrażeń ciała?

  • Prędkość swoją drogą, ale ładunek po uderzeniu przodem, przemieszcza się do przodu, pchając to co ma przed sobą, fotel z kierowcą towar przyciska do kierownicy. Mógł też dostać po głowie lecącą do przodu paczką. Paczki, zdaje się musiał mieć też na przednim fotelu.
   Ludzie nie mają wyobraźni worząc towar, narzędzia, materiały budowlane w samochodach bez wydzielonej ścianą grodziową przestrzeni ładunkowej.

 13. Najwyższa pora aby ktoś z osób zarządzających tą drogą wyciął krzaczki po lewej stronie które zasłaniają widoczność wyjezdzajac z dołu Mickiewicza. Tam trzeba naprawdę doglądać między krzakami czy jakiś samochód przypadkiem nie jedzie. W dzień oczywiście nie stanowi to żadnego problemu, ale w nocy gdy światła są wyłączone trzeba mieć oczy dookoła głowy. To nie pierwsza niebezpieczna sytuacja na tym wyjeździe i na pewno nie ostatnia, a widziałem tam już wiele bo w nocnych godzinach jeżdżę tam regularnie.

 14. Standard ,gdzie tam ograniczenia do 50 ,po co ,mój wuz przecia najlepszy i jeżdżą bezmózgowcy po Lublinie 150 , a co im tam ,kto im co zrobi .
  Przykład ,Gnieźnieńska zapieprzaja z górki czasami 100 /h czasam 120/h ,a co tam ,co mi zrobią to cud ,że tam nikt nie zginął .
  Znak 6t stoi jakie to ma znaczenie jadę tirem bo kto mi co zrobi ,taki naród za kierownica zero ostrożności i respektowania podstawowych znaków .Eh szkoda gadać

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9313zł 1.17%
  • GBP 5.0998zł 0.77%
  • EUR 4.6189zł 0.65%
  • CHF 4.3113zł 0.87%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach