Kierowca nie pozwalał się wyprzedzić, doszło do wypadku. Policjanci poszukują ciemnego BMW lub audi

Świdniccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 12. W związku ze zdarzeniem poszukiwany jest kierowca ciemnego pojazdu marki BMW lub Audi.

40 komentarzy

 1. Miał przed sobą wysepkę, wcześniej zaczęła się linia ciągła później lekki łuk gdzie jest wyjazd ze stacji CPN. I na koniec widział gościa z naprzeciwka. Powinien dostać 5 lat do odsiadki i zabranie prawa jazdy do końca życia.

 2. Winnym wypadku tak czy siak wg mnie jest kierowca Audi. Doprowadził do czołówki. Tamtego drugiego barana należy ukarać za przyspieszanie pojazdem który jest wyprzedaży przez inny pojazd. Tak to jest karalne!

  • do tego ucieczka z miejsca zdarzenia i nie udzielenie pierwszej pomocy, przy czym za ten drugi czyn grozi juz kara pozbawienia wolności

 3. a skąd wiadomo że przyspieszył czy jest jakiś dowód na twierdzenie tego *** i **** zza kierownicy

 4. skoro świadkowie nie byli pewni, czy to BMW czy Audi, to po co przekazywać taki komunikat?
  te 2 marki łatwo odróżnić, skoro ktoś tego nie potrafi to mogła to na przykład być Mazda albo Volvo, może Mercedes albo Opel? czemu tylko do tych 2 producentów się ograniczać przy zeznaniach kogoś, kto ewidentnie nie zna się na autach?

 5. Na bank BMW bo tylko ci idioci mają takie genialne pomysły.Bo jak to jest możliwe że ktoś śmie wyprzedzić moje Bawarskie auto.

 6. Zdaje się ze kamera na stacji obejmowała tam kawałek drogi, było już chyba o tym przy okazji innego wypadku w tym miejscu. Też nie rozumiem gdzie ten gość z audi się pchał dalej, aż tak był uparty i zawzięty że nie widział że nie uda mu się ukończyć manewru bez mijania wysepki z lewej strony ? Widoczność tam dobra więc w czym rzecz ? Trzeba brać odpowiedzialność na klatę i nie szukać jelenia, skoro nie da się wyprzedzić to chowam się grzecznie a nie ścigam do końca.

  • Monitoring stacji nie obejmuje tej części niestety. Gdyby to się działo przy wjeździe na stację to owszem, ale przy wyjeździe nie.

 7. to aresztowany nie wie z jakim autem się ścigał ? Robi policjantów w jajo albo z pierwszego sortu jest i szukają tzw okoliczności

 8. Powodzenia z szukaniem, połowa ludzi w Polszi jeździ Audi i BMW

 9. Skoro był taki niewinny to dlaczego odjechał i nie udzielił pomocy. Gdyby podejrzenie utrudnienia wyprzedzania byłoby fałszywe i byłby niewinny to myślę, że każdy normalny człowiek by się zatrzymał i udzielił pomocy poszkodowanym. Zwykły tchórz mocny tylko na prostej przy naciskaniu gazu.

 10. no jak większość buraków z Bolidu wieśniaka i z olimpijskiego volkswagena z 4 zerami na masce i 5 za kierownicą.
  Największa frajda jest jak jest prosta noga w podłodze wtedy jest frajda, tylko wtedy pokazujesz moc samochodu, chcesz pokazać jaki dobry kierowca jesteś, zapraszam poza miasto lub na tor na zakręty wtedy pokaż umiejętności, bo większość takich buraków opanowała do perfekcji umiejętność wyprostowanej nogi na prostej szkoda tylko że pojęcia o jeździe zero. i potem problem bo drzewo bo przepust bo ściana bo dachowanie. ludzi nie zabija prędkość ludzi zabija szybki czas zatrzymania na przeszkodzie, bo torpeda w nodze się skończyła na pierwszym łuku. i już się nie udało wyprowadzić.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia