690 680 960

Kierowca nie pozwalał się wyprzedzić, doszło do wypadku. Policjanci poszukują ciemnego BMW lub audi

Świdniccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 12. W związku ze zdarzeniem poszukiwany jest kierowca ciemnego pojazdu marki BMW lub Audi.

Jak już informowaliśmy, wczoraj na drodze krajowej nr 12 w Dorohuczy doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki Audi w Dorohuczy próbował wyprzedzić inny samochód. Kierujący tym pojazdem nie pozwalał się jednak wyprzedzić. Oba samochody mknęły w kierunku Chełma zajmując cała drogę. W pewnym momencie kierowca audi zorientował się, że jedzie wprost na czołówkę z prawidłowo poruszającą się dacią. Mężczyzna nie zdołał wyhamować, ani wrócić na swój pas i doprowadził do czołowego zderzenia. Po zderzeniu audi wypadło z drogi i dachowało. Kierujący audi został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze prowadzący śledztwo w sprawie wypadku apelują do osób, które posiadają wiedzę na temat ciemnego pojazdu, najprawdopodobniej marki BMW lub Audi, o tablicy rejestracyjnej zaczynającej się od litery „W”. Kierujący poruszał się w kierunku Chełma i nie pozwalał na wyprzedzenie. Policjanci apelują także do kierowców, którzy poruszali się wczoraj drogą krajową nr 12 na trasie Piaski – Chełm i być może posiadają nagranie z kamerki, na którym widać poszukiwany pojazd.

Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. 81 749 42 10 lub 112.

(fot. Policja Świdnik)

40 komentarzy

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas