690 680 960

Kierowca hondy przesadził z prędkością koło młyna Krauzego. Auto uderzyło w bariery (zdjęcia)

Jak zwykle po opadach deszczu, na al. Tysiąclecia w Lublinie, na wysokości młyna Krauzego, doszło do zdarzenia drogowego. Tradycyjnie już auto uderzyło w bariery energochłonne.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 20 na a. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą młody mężczyzna jechał od strony Świdnika. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło w poślizg na mokrej po opadach deszczu nawierzchni, a następnie uderzyło w bariery energochłonne.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Pomimo uszkodzenia miejskiej infrastruktury, sprawca zamierzał uciec z miejsca kolizji. Jak ustaliliśmy, policję powiadomili inni kierowcy, którzy alarmowali, że na jezdni znajdują się stwarzające zagrożenie dla innych uczestników ruchu rozlane płyny eksploatacyjne oraz elementy pojazdu.

Funkcjonariusze drogówki dojechali, kiedy pojazd był już wciągany na lawetę. Teraz mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku centrum.

(fot. lublin112)

32 komentarze

 1. Zero odpowiedzialności, rozpierniczyć i w nogi, a później ktoś na tym syfie się rozbije. Za próbę ucieczki mandat x2.

 2. Witosa jest jak zakręt mistrzów w Rudzie Sląskiej

 3. Dobry anioł stróż

  Powiem tak, jako znajomy owego kierowcy. Ani nie przekroczył prędkości (jechał z prędkością mniejszą niż obowiązujące tam ograniczenie), ani nie chcieli uciec. Nawierzchnia była śliska przez pogodę plus prędkość była adekwatna do warunków pogodowych panujących w tym momencie w mieście Lublin. Przed dodaniem artykułu fajnie by było się dowiedzieć jak naprawdę to wszystko wyglądało, a nie pisać fałszywą wersje albo domyslenia.

  • Wersja jest jak najbardziej prawdziwa…
   Pozdrawiamy

  • Potwierdzam tą wersję wydarzeń. Wstyd że tak znany portal podaje nieprawdziwą wersję wydarzeń/pomówienia :/

   • O czym ty człowieku piszesz? Tak się składa że jechałem za wami. I nie wmawiaj nikomu, jechaliście zgodnie z przepisami. Może owszem w tym miejscu zwolniliście, ale nie do takiej prędkości jaka byłaby odpowiednia w tych warunkach. Pamiętaj że zawsze się znajdzie ktoś kto widział dane zdarzenie. A robienie z ludzi idio#ów, i zazrzucanie komuś pisania nieprawdy nie pomoże. A tak dla przypomnienia, to że się nie przykryta prędkości nie oznacza że prędkość jest adekwatna do warunków na drodze.

  • Czyli co sugerujesz? Prędkość zbyt niska, czy zbyt dobry kierowca, a może stan techniczny pojazdu za dobry? Kolego, następnym razem po prostu pomysl i nie rżnij bohatera, tylko przepisowo jedz a wtedy barierki Cię nie będą atakować

  • Tak, oczywiście. Jeszcze powiedz że to ta podstępna barierka wyskoczyła przed jego auto, a potem wróciła na miejsce i rżnęła głupa, że nie ma z tym nic wspólnego. Ten zakręt zweryfikował już wielu „kierofców”. Jeżeli auto wpada w poślizg oznacza jedno, że prędkość była za duża, nieważne, że jechało się poniżej dopuszczalnego w tym miejscu ograniczenia. Po prostu i tak było za szybko. Oczywiście wpływ mogło mieć też zawieszenie czy opony, jednak jeżeli się jest kierowcą a nie „kierofcą” należy wiedzieć w jakim stanie jest auto i tym samym dostosować prędkość. Sądzę że przez cały dzień przyjechało tędy kilka tysięcy samochodów jakoś żaden inny nie zakończył jazdy w barierach. No chyba że według ciebie polowała ta bariera właśnie na twojego kolegę. Ale lepiej zarzucać komus pisanie nieprawdy sądząc że naród ciemny i wszystko kupi.

  • Dobry anioł stróż, a mam przesłać do redakcji nagranie z wideorejestratora tej, w cudzysłowie, przepisowej jazdy? I nie tylko chodzi mi o to miejsce tylko co się działo wcześniej? Zapamiętaj że wiele aut posiada kamerki i wiele rzeczy się nagrywa. Zobaczymy wtedy jak będziesz śpiewał.

  • Znachor starodawny bez dyplomu

   Przecież prędkość dozwolona nie jest obowiązkowa.

  • te mądrala znajomy kierującego podaj zatem realną przyczynę tego dzwona , jechali prawidłowo , oponki co najmniej dobre i co ?

  • kolejna melepeta i niemota drogowa

  • To co było przyczyną tego zdarzenia Aniele? Tulu przejechało, tylko Twój znajomy nie dał rady.

  • Potwierdzam. Jechałem tamtą drogą. Prędkość Hondy była dobra ale po prostu łuk był za ciasny.

 4. Hahahaah to auto z kebaba z LSW widać daleko się małolat zapędził hahaha już mu Racławicka nie wystarcza

  • dokładnie a tam znajomy jego napisał teorię cudownego poślizgu . buhahahahahahahahahaha
   jechali odpowiednio na odpowiednich oponach i wpadliw poślizg bo tam ….żyła wodna jest , buhahahahahahaha

 5. Tak czy owak, kolejna honda wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej.

 6. Podpis elektroniczny

  Czy Franio ma wolne w niedzielę?

 7. Jasne kurteczki białe buciki
  Bogato
  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin