Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi pojechał na czerwonym. Dostawca jedzenia ratował się przed zderzeniem, przewrócił się na jezdnię (wideo)

Na kanale „Stop Pirat” w serwisie YouTube pojawiło się nagranie zarejestrowane na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Widać na nim, jak dostawca jedzenia w ostatniej chwili ratuje się przed zderzeniem z audi, którego kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło w minioną środę na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na zarejestrowanym nagraniu widać, jak kierowcy poruszający się od strony ul. Zamojskiej, po zapaleniu się zielonego światła, wjeżdżają na skrzyżowanie.

W pewnym momencie z lewej strony, wjeżdża rozpędzone audi, którego kierowca zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i o mało nie zderzył się z mężczyzną poruszającym się na skuterze. Kierowca jednośladu nie chcąc zderzyć się z audi, ratował się przewracając skuter.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Niestety w miejscu tym ciągle dochodzi do podobnych sytuacji, niektóre z nich kończą się wypadkami.

(fot. wideo Stop Pirat)

16 komentarzy

 1. Co się dziwić.? Od strony Unii Lubelskiej to skrzyżowanie jest słabo oznakowane, a syngnalizatory stare i jeszcze w przeciwnym kierunku do słońca z południa.

  • Oznakowanie jest ok, a czerwone widać z daleka. A jeśli nie masz pewności jakie światło się świeci, to zwolnij lub nawet się zatrzymaj. Może dzięki temu uratujesz komuś życie.

   • Co to jest za poprawność pseudopolityczna?
    Dlaczego w ogóle nie publikują w 112 imion i inicjałów nazwisk tych pijanych kierowców? Co to za tajemnica i od kiedy jest ta pseudoochrona danych? Cóż to za ochrona danych? Od kiedy nawet imię i inicjał jest chroniony? Powinniśmy to wiedzieć bo dlaczego obywatel ma nie wiedzieć tego?

  • chyba z byka spadłeś januszu

  • Jak nie widzisz idź na badania wzroku. Nie siadaj za kierownicą.

  • Bzdury piszesz, jeżdżę tamtędy codziennie i nie mam najmniejszych problemów z sygnalizacją.

 2. Złapali pirata?

 3. franiu dawaj,twoja ulubiona marka

 4. Postępująca patologia jeżdzenia na późnym żółtym a właściwie czerwonym, zółte to on miał 100 metrów od skrzyżowania. Mamy efekty mizernych działań policji, operatorów monitoringu, kamer na skrzyzowaniu , PO CO to wszystko jesli nie jest wykorzystywane, szkoda na to publicznych pieniędzy

  • Dokładnie. Kultura przejeżdzania przez skrzyżowanie na „późnym żółtym” i jej efekty. A o istnieniu kamer na skrzyżowaniach służby przypominają sobie dopiero jak dojdzie do wypadku.

 5. Przyszły zabójca.

 6. właśnie ci operatorzy monitoringu to chyba tylko działają w środkowej i zachodniej Polsce. W Lublinie to nic się nie dzieje i ten system się nie sprawdza. Czekać tylko aż przez takich piratów drogowych zaczną pffuu ginąć dzieci. Wtedy może coś się otworzy

 7. Prowincja do galeriii przyjechała awdi ,zapomniała rozumu

 8. Ten kto nie lata na żółtym od razu wiem ,że jeździć nie umie i taka prawda niestety !!!

 9. Może taki burak jak ten z BMW z rejestracją L0 WODZO, który dzisiaj na chama ładował się w ślimak na Świdnik. Włączenie świateł mijania i użycie kierunkowskazu przerosło go w dniu dzisiejszym…

 10. Jest data zdarzenia, monitoring na skrzyżowaniu i teraz kolej na działanie policji.

Z kraju