690 680 960

Karczmiska: Dwie kobiety zatrzymały pijaną kierującą

Wczoraj dwie kobiety, pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Karczmiskach, zatrzymały pijaną kierującą. 40-latka wsiadła za kierownicę renaulta mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10:30 w Karczmiskach w powiecie opolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie od pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Karczmiskach, która wraz z koleżanką z pracy zatrzymała kierującą pojazdem najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości. Kobiety zareagował na podejrzanie zachowującą się kierującą renaulta i pojechały za nią samochodem.

Kobieta jechała zygzakiem powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Kiedy zatrzymała się przy ulicy Polnej w Karczmiskach, kobiety podeszły, zabrały nietrzeźwej klucze uniemożliwiając dalszą jazdę po czym powiadomiły o wszystkim dyżurnego opolskiej Policji.

Policjanci ustalili na miejscu, że 40-letnia mieszkanka gminy Karczmiska miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Okazało się również, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania samochodem. Nie posiadała też żadnych wymaganych dokumentów.

Za jazdę po alkoholu będzie odpowiadać przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat oraz obowiązkowa nawiązka na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5000 zł.

2015-09-25 13:08:48
(fot. ilustr. lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Jakim prawem ją zatrzymały? Zatrzymania mogą tylko dokonać służby- policja, straż graniczna celna, żandarmeria wojskowa a nie jakieś babiny z osp.

  2. takim prawem , by takiej osobie jak TY albo komu innemu nie wyrzadzila krzywdy,

  3. jak ona w takim stanie trafiła do auta?!

  4. baba babie wilkiem

  5. A gdzie solidarność jajników ? Musiała im nieżle zależć za skórę zazdrośnice jedne.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas