Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kara dla Motoru Lublin. Kibice nie będą zadowoleni

Przedstawiciele klubu piłkarskiego Motor Lublin przekazali dzisiaj informację o nałożonej na klub karze. Ma ona związek z ostatnimi wydarzeniami na trybunach w trakcie meczu z Wisłą Płock.

W trakcie ostatniego meczu pomiędzy Motorem Lublin a Wisłą Płock sporo działo się na trybunach Areny Lublin. Najpierw lubelscy kibice zafundowali na stadionie pokaz fajerwerków, a potem jeszcze odpalili race. W związku z czym sędzia zarządził dwie przerwy z powodu zadymienia boiska. W takich warunkach, jakie panowały na murawie, nie dało się prowadzić spotkania.

– Komisja Dyscyplinarna PZPN wymierzyła Motorowi Lublin karę dyscyplinarną w postaci zakazu rozgrywania trzech meczów z udziałem publiczności na części stadionu poprzez wyłączenie sektorów H1, H2 i G3 w związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce na trybunach podczas meczu z Wisłą Płock, który odbył się 5 listopada w ramach 14. kolejki Fortuna 1 Ligi – czytamy w komunikacie Motoru Lublin.

Więcej szczegółów dot. organizacji widowni podczas najbliższych meczów Klubu przekaże w przyszłym tygodniu. To nie pierwsza tego typu kara dla klubu za zachowanie kibiców na stadionie. Komisja Dyscyplinarna PZPN karała już Motor Lublin za podobne wyczyny na trybunach.

22 komentarze

 1. To było wiadome, że kara będzie. Ale pokaz fajny.

 2. Hołota się bawi… Poziom atrakcji na poziomie tych rozwieszonych na całym mieście stretchowych płacht z informacjami o nadchodzącym meczu. Umysłowi troglodyci.

 3. Włatcy wshodu i co teraz cymbały brzmiące?

  • do moze – kozak w necie p,,, a w swiecie

   • Jan Chryzostom Piasek

    @wiki:
    A ty pewnie kozak w świecie co myśli, że jak założy czapeczkę z logo tego pseudopiłkarskiego klubu i rzuci groźne spojrzenie na ulicy, to każdy już ma obsraną zbroję? 🙂

    • tak zapraszam na srodmiescie pajacu piaseczku

     • Jan Chryzostom Piasek

      Jak to było – kozak w necie, p***a w świecie? 😆 Szczekaj dalej – ugryźć nie ugryziesz, co najwyżej obsikasz nogawki. 😀

      • ee tam, kolejny suchoklates. W stadzie cwaniaki, a pojedynczo cicho przemykają

      • ja obsikam ty zliżesz , id twoje bedzie moje kozaku

       • Jan Chryzostom Piasek

        Sto pociech z takimi moturowcami. 🙂 Obrazisz jego ukochane barwy to się odpali jak arabski terrorysta z pasem szahida :lol:.

       • a to Ty stałeś kiedyś z dwoma mientkimi kumplami pod stadionem motoru i zapytaliście mnie za jakim klubem idę? Jak odpowiedziałem, że sorry ale nie jestem pedau to miny mieliście bezcenne i ani grama nie ogarnęliście. Trzech jednostrzałowców którzy zrobili jedno piffo 0% i załączyła się im nieśmiertelność xD. Skąd takie jak Ty wypełzają?..

 4. To pójdą na inny sektor XD

 5. Gonić patusiarskie bydło i wpatrzoną w nich gimbazę. Jak tak bardzo kochają swój klub (chociaż nawet nie wiedza kto w nim gra), to niech go otrzymują z własnych podatków (w ich przypadku: zasiłków :lol:), a nie za forsę porządnych ludzi.

 6. Kibice nie są zaskoczeni nałożoną karą . Chodzi o to by Motor był postrachem dla całej pierwszej ligi i jak narazie tak jest. Teraz Rzeszów przyjedzie , panika podobno już teraz tam straszna i tak trzymać . Trzeba im zgotować odpowiednią oprawę i pracujemy nad tym . Motor trzyma poziom niczym Legia Warszawa. Jest git i to wszystko na ten temat .

  • Czego się niby mają bać? Dymu i fajerwerków ? Jakości piłkarskiej w tej lidze jak i w ekstraklasie nie ma. Wyniki są loteryjne. Albo się uda jednym albo drugim. Równie dobrze mogliby rzucać monetą kto wygra i na jedno by wyszło.

  • Jan Chryzostom Piasek

   Pamiętam jakw 2005 ten postrach uciekał przez całe Zygmuntowskie i Piłsudskiego przed Widzewem. 😆

 7. Gonić frajerów Motor Pany Tak trzymać !

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo