Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Już w sobotę Lubelska Noc Kabaretowa na placu Zamkowym

Już w najbliższą sobotę na placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się pierwsza w historii miasta Lubelska Noc Kabaretowa. Na scenie wystąpi m.in. kabaret Ani Mru Mru.

W sobotę 4 lipca na placu Zamkowym w Lublinie wystąpi m.in. kabaret Ani Mru Mru. Tego dnia lubelska formacja zaprezentuje wyjątkowy program poświęcony Lubelszczyźnie. Obok Ani Mru Mru na scenie wystąpi „Latający Klub Dwójki na wakacje” oraz gwiazda muzyczna.

Lubelska Noc Kabaretowa będzie transmitowana przez TVP 2. Start o godzinie 20.

Kabareton będzie miał formę znanej wszystkim Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Oprócz Ani Mru Mru na scenie wystąpią inne znane kabarety m. in. Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Artur Andrus z zespołem i zaskakujące akcenty muzyczne.

Telewizja Polska wybrała Lublin na organizację imprezy z prostej przyczyny, we wschodniej Polsce brakuje miast na kabaretowej mapie. Wstępnie wiadomo, że Lubelska Noc Kabaretowa ma kosztować około 400 tys. złotych. Większą część tej kwoty pokryje Unia Europejska.

Wstęp na imprezę wolny!

2015-07-01 01:18:03
(fot. materiał prasowy)

10 komentarzy

  1. Nie dziękuje wole obejrzeć finał Copa America Chile vs Argentyna.. Mru mru, mozarta grupka – żenada.

  2. północnik geograficzny

    A nie lepiej to na arenie było zrobić bajm, bracia i kabaret jeden żeby taniej było. Dodatkowo protest torowców i darmowe autobusy pks relacji opole lub.-lublin-kraśnik.. Na koniec przemarsz onr i kibiców motoru połączony z akcją policji i sm „1,5 mandatu na obywatela”.

  3. na arenie w ten weekend beda mecze Lotto Cup 😛

  4. Weźcie ze sobą po parę jajek do rzucania w Andrusa. Czemu oni go zapraszają na takie występy, przecież on w ogóle nie jest śmieszny w tym co mówi i prezentuje. Nie lubie typa i się tylko wkur*iam jak go widzę.

  5. Może mi ktoś wyjaśnić fenomen tego miasta?? Ostatnio mówi się głośno o niekompetencji ludzi odpowiedzialnych za promocję wydarzeń kulturalnych w Lublinie…odwiedzam główny portal informacyjny tegoż miasta http://kultura.lublin.eu/wydarzenia.html?locale=pl_PL i co widzę??…No właśnie nic!!! Nic na temat kabaretonu, turnieju piłkarskiego, dzisiejszego wyścigu kolarskiego…O ostatnim koncercie na Arenie też dowiedziałem się z Lublin112…bo był post o zmianach w rozkładzie jazdy MPK tegoż dnia 🙂

  6. Kiedyś, jak występowali z Kobietą to byli fajni, po tym jak grubasa przygarnęli – totalna kicha.

  7. Gdzie tor kapiszony

  8. na PKP masz kilka torów 🙂

Wiadomości z info112