Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

Przebieg wypadku, jaki miał miejsce dzisiaj rano na al. Tysiąclecia w Lublinie, został nagrany przez kamerę zamontowaną w jednym z aut. Materiał jest znany policjantom i wyraźnie wskazuje na winę kierującej volkswagenem.

Przebieg piątkowego wypadku, jaki miał miejsce około godziny 9:20 na al. Tysiąclecia w Lublinie, został nagrany przez kamerę zamontowaną w jednym z pojazdów. Jak już informowaliśmy, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynikało, że kierująca volkswagenem kobieta jechała w kierunku Felina. Dojeżdżając do przejścia zignorowała fakt, iż na prawym pasie stał samochód osobowy oraz autobus, których kierowcy przepuszczali przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Omijając pojazdy z impetem wjechała w pieszego.

Ustalenia te potwierdza opublikowane w sieci nagranie. Jadący prawym pasem kierowca dostrzegł, że przed przejściem dla pieszych oczekuje mężczyzna, który zamierza przejść na drugą stronę jezdni. Zgodnie z przepisami zatrzymał się, aby mu to umożliwić. Wtedy pieszy wszedł na przejście, po chwili przyśpieszył i został potrącony przez poruszającego się lewym pasem volkswagena.

Ustaliliśmy, że policjanci zapoznali się z nagraniem jeszcze na miejscu wypadku. Co więcej, wyraźnie ma ono wskazywać, że kierująca volkswagenem kobieta nie interesowała się sytuacją występującą na drodze. Przejście to jest bowiem dobrze oznakowane, co więcej trudno nie dostrzec zatrzymujących się na prawym pasie pojazdów w tym autobusu. Potrącony 72-latek przebywa w szpitalu. Jak ustaliliśmy, jego życiu ma nie zagrażać niebezpieczeństwo.

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

Jest nagranie dzisiejszego potrącenia pieszego na al. Tysiąclecia (wideo)

(fot. lublin112.pl, wideo – StopCham)

133 komentarze

 1. O proszę . Jest dowód że piesi wbiegają pod koła ! Koniec tematu.

  • Wbiegł pod koła, ponieważ jakaś c**a nie zatrzymała się przed przejściem.

   • Wina kierującej i pieszego. Tak na pasach się nie przechodzi,. Nie przebiega i patrzy się na boki a nie w siną dal.

  • nie wbiegł bo był już przy zejściu z jezdni, to kierująca popełniła błąd, ale pewnie dostanie 20 godzin prac społecznych, a powinna odpowiadać za próbę zabójstwa z premedytacją.

 2. Niestety u pieszego widać brak instynktu samozachowawczego, a że bezmózgów za kółkiem są całe watahy to dobrze nie może się skończyć. I co człowiekowi po napisie na nagrobku „Miał pierwszeństwo” skoro trafił na idiotę/kę.

 3. Acha czyli jak byś jechał zamiast tej kobiety i przebiegało by twoje dziesięcioletnie dziecko-to spokojnie możesz to swoje dziecko przejechać,bo jego wina,bo przebiegało????????

 4. Paweł, aleś ty głupi,wy morskie lubelskie mieszczuchy,to dopiero chamsko, bezmyślnie i jak nosiozce jeździcie,aby do przodu po samochodach i po ludziach

 5. Nosorożce-patrza tylko wprost i gnają szaleńczo

 6. Każdy kto chce przepuścić pieszego ma najpierw popatrzeć czy może ,to odbyć się bezpiecznie,a więc patrzymy w lusterka czy ktoś nie pędzi lewym pasem lub nie siedzi nam na zderzaku.Bezpieczenstwo wszystkich na pierwszym miejscu,a dopiero później bezwzględne pierwszeństwo pieszych, każdy mądry policjant ci to powie kierowców.

 7. Jakby nie było tego durnego zatrzymywania się to pieszy przeszedł by 10 sekund później uważając co się dzieje na drodze a tak sam nie chciał przeszkadzać samochodom i szybko opuścić przejście.

  ZAWSZE będą nieuważni co nie zatrzymają się a to PIESZY jest tym SŁABSZYM!!!

Z kraju