Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Donieśli na 66-latka, że pędzi bimber. Mężczyznę odwiedzili policjanci i celnicy

Aparaturę służącą do produkcji alkoholu, ponad 80 litrów gotowego już produktu, oraz 120 litrów „zacieru” znaleziono na posesji 66-latka. Funkcjonariusze zjawili się u niego nieprzypadkowo.

Policjanci z Białej Podlaskiej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego odwiedzili 66-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Wizyta związana była z informacją, iż mężczyzna ma się zajmować pędzeniem bimbru. W związku z tym mundurowi postanowili to sprawdzić.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze natrafili na aparaturę służącą do produkcji alkoholu. Znajdowała się ona w piwnicy budynku. Do tego 66-latek posiadał ponad 80 litrów gotowego już produktu, miał też przygotowane 120 litrów „zacieru”.

Mężczyzna zapewnił, że alkohol produkuje tylko i wyłącznie na własny użytek. Pomimo tego posiadany przez niego sprzęt, jak też wyprodukowany bimber zostały zabezpieczone. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Donieśli na 66-latka, że pędzi bimber. Mężczyznę odwiedzili policjanci i celnicy
(fot. policja)

19 komentarzy

  1. nieKrytyKrytyk

    PISLICJA w AKCJI, za maseczki już nie można pisać trzeba nadrabiać, BOHATERZY od razu bezpieczniej będzie jak pare złotych wpadnie do skarbu państwa, akurat na limuzyny dla matołów, lub samochody dla nieuków z policji, bo ludziom nie trzeba karetek, po co nam jak można kupić radiowóz. NIE MASZ AMBICJI PRACJUESZ W POLICJI. HANBA NARODU POLICJA HAŃBA NARODU!!!!

  2. W Chorwacji czy Grecji to normalne że domowe wyroby alkoholowe można sprzedać. Przed domami wystawiają stoliki z własnymi produktami. Gości też witają swoim alkoholem. Może pora by i u nas było normalnie.

  3. Pomoc sąsiedzka działa. Ja nie mam i sąsiad też nie będzie miał, a wręcz będzie miał przechlapane.

  4. Nie miał znajomości ,w przeciwnym wypadku policja,by w ogóle nie przyjęła zgłoszenia, mało tego powiedzieli by koledze,kto na niego doniósł

  5. Lekarz Niedzieli

    Jarek opija odejście to muszą zbierać

Z kraju