Donieśli na 66-latka, że pędzi bimber. Mężczyznę odwiedzili policjanci i celnicy

Aparaturę służącą do produkcji alkoholu, ponad 80 litrów gotowego już produktu, oraz 120 litrów „zacieru” znaleziono na posesji 66-latka. Funkcjonariusze zjawili się u niego nieprzypadkowo.

Policjanci z Białej Podlaskiej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego odwiedzili 66-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Wizyta związana była z informacją, iż mężczyzna ma się zajmować pędzeniem bimbru. W związku z tym mundurowi postanowili to sprawdzić.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze natrafili na aparaturę służącą do produkcji alkoholu. Znajdowała się ona w piwnicy budynku. Do tego 66-latek posiadał ponad 80 litrów gotowego już produktu, miał też przygotowane 120 litrów „zacieru”.

Mężczyzna zapewnił, że alkohol produkuje tylko i wyłącznie na własny użytek. Pomimo tego posiadany przez niego sprzęt, jak też wyprodukowany bimber zostały zabezpieczone. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy.


(fot. policja)

Zobacz również

19 komentarzy

  1. nieKrytyKrytyk

    PISLICJA w AKCJI, za maseczki już nie można pisać trzeba nadrabiać, BOHATERZY od razu bezpieczniej będzie jak pare złotych wpadnie do skarbu państwa, akurat na limuzyny dla matołów, lub samochody dla nieuków z policji, bo ludziom nie trzeba karetek, po co nam jak można kupić radiowóz. NIE MASZ AMBICJI PRACJUESZ W POLICJI. HANBA NARODU POLICJA HAŃBA NARODU!!!!

  2. W Chorwacji czy Grecji to normalne że domowe wyroby alkoholowe można sprzedać. Przed domami wystawiają stoliki z własnymi produktami. Gości też witają swoim alkoholem. Może pora by i u nas było normalnie.

  3. Pomoc sąsiedzka działa. Ja nie mam i sąsiad też nie będzie miał, a wręcz będzie miał przechlapane.

  4. Nie miał znajomości ,w przeciwnym wypadku policja,by w ogóle nie przyjęła zgłoszenia, mało tego powiedzieli by koledze,kto na niego doniósł

  5. Lekarz Niedzieli

    Jarek opija odejście to muszą zbierać

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy