Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest nagranie ataku na strażnika miejskiego w Lublinie. Dwie osoby zatrzymane (wideo)

Lubelska Policja opublikowała nagranie zdarzenia, o którym pisaliśmy rano. Chodzi o atak kobiety i mężczyzny na strażnika miejskiego, który chciał zwrócić kierowcy opla uwagę, że nie ma powietrza w oponie. Jak się okazało był on pijany.

Wracający ze służby funkcjonariusz Straży Miejskiej stojąc na światłach na ul. Lubelskiego Lipca ’80 zwrócił uwagę kierującemu oplem, że nie ma powietrza w oponie.

Kiedy funkcjonariusz wyczuł woń alkoholu od 28-letniego kierującego, chciał uniemożliwić mu dalszą jazdę. Wtedy kierujący wraz z 26-letnią pasażerką pobili funkcjonariusza. Naruszyli również nietykalność jednego z lubelskich policjantów.

Okazało się, że kierujący oplem miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Agresywna para została zatrzymana. Wkrótce oboje staną przed sądem.

– 26-latka oprócz udziału w pobiciu, odpowie również za groźby karalne, naruszenie nietykalności oraz znieważenie policjanta, który przyjechał na miejsce zdarzenia.  Odpowie również za wywieranie wpływu na podejmowane przez mundurowych czynności. Z kolei 28-letni kierujący pojazdem, odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz pobicie. Mężczyzna wraz z kobietą są znani funkcjonariuszom. Byli notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska.

PRZECZYTAJ

Zwrócił mu uwagę, że nie ma powietrza w oponie. Po chwili strażnik miejski został pobity na środku ulicy (zdjęcia)

42 komentarze

  1. Seba z Karyno majo kłopoty 😂😂

  2. A jaka bojowy ten wycieruch w bieli… Może jechała na zlecenie a tu taka sytuacja i bała się że klient ostygnie a i opiekun nie był pocieszony… Tradycyjny obraz biznesu lubelskiej patologii…

  3. Najbardziej agresywny to ten babski wycieruch

  4. Kobiety nie uderzysz, ale takie coś? hmm

  5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    To strażnika miejskiego tyle służb przyjechało ratować,w kilka minut ,bo był bity,a ja przez wiele lat nie mogłem się doprosić interwencji policji ,gdy mnie próbowano pobić i prześladowano.Durny jestem ,trzeba było zostać strażnikiem miejskim, miał bym ochronę w kilka sekund

  6. Ciekawe czy na ptaszku też tak skacze? A strażnika to nie szkoda ,to patoformacja która nie powinna istnieć.Za te pieniądze Żuk mogłby dziury polepić

Dodaj komentarz

Z kraju