Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden zawracał, drugi w niego wjechał. Całkowicie zablokowana al. Warszawska

Bardzo duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Warszawskiej w Lublinie. To w związku z wypadkiem, jaki miał miejsce na wysokości lasu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:40 na al. Warszawskiej w Lublinie. Na wysokości stacji LPG zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renault mężczyzna jechał w stronę Warszawy. W pewnym momencie podjął manewr zawracania. W tym czasie zderzył się z jadącym w tym samym kierunku oplem.

W wyniku zderzenia pojazdów, jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Był to kierujący oplem mężczyzna. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Al. Warszawska jest zablokowana w obu kierunkach.

Miejsce wypadku można ominąć korzystając z objazdu przez ul. Główną, drogą serwisową wzdłuż al. Solidarności a następnie wyjechać obok Florexpolu.

(fot. nadesłane – Pomoc Drogowa Piotr Wiernio, Sylwester Z.)
2017-11-06 18:23:08

6 komentarzy

  1. napiszcie cos o zdarzeniu z andersa. Dwie karetki i policje. Pozatym o 16 20 stala cala krancowa i grabskiego? dlaczego nic nie piszecie ?

    • A ruszyłeś d…pę żeby 112 zawiadomić? Czy zależało Ci tylko na tym, żeby Ich krytykować?

  2. Świetne miejsce do zawracania w tym dołku przy stacji.

  3. Kto wykonuje ruch kieróżnica a nie rozgląda się czy może coś takiego wykonać

  4. Miejsce mistrzowskie do zawracania… gratuluję pomysłu.

Z kraju

Sport