Jechali całą szerokością drogi, zmieniali się za kierownicą. Obaj byli pijani (zdjęcia)

Kiedy jeden nie był już w stanie dalej jechać, za kierownicę wsiadał drugi. W ten sposób, jadąc całą szerokości drogi, dojechali z Łęcznej do Lublina. Na wjeździe do miasta zostali ujęci przez przypadkowych świadków.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna. Około godziny 3 kierowcy dostrzegli jadącego całą szerokością jezdni opla. Pojazd zjeżdżał raz na lewą, raz na prawą stronę i odbijał się od krawężników. Świadkowie domyślając się, że kierowca może być pijany, na ul. Turystycznej uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili o wszystkim policję.

Oplem podróżowało dwóch mężczyzn. Pasażer zareagował agresją, więc świadkowie w obronie własnej użyli gazu łzawiącego. Sprawiło to, że mężczyźnie odechciało się dalszych dyskusji. Położył się na trawie i poszedł spać. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierujący oplem 17-latek również był pijany. W jego przypadku urządzenie wykazało promil alkoholu w organizmie.

Jak wyjaśniał nastolatek, po kryjomu zabrał on matce kluczyki od auta i wraz z sąsiadem ruszyli w drogę z Łęcznej do Lublina. W ten sposób świętował on ostatni dzień wolności. Dzisiaj bowiem miał się stawić w zakładzie opiekuńczym. W trakcie drogi zaś zamieniali się miejscami za kierownicą. Obaj trafili na komisariat, samochód zaś na policyjny parking. Teraz obaj wspólnie odpowiedzą za kierowanie pojazdem po pijanemu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Redachtor naczelny

  No to Brajanek i Januszek przegięli pałę.

  • Ale dojechali na miejsce, nikogo nie zabili. Dac im grzywne 5 tysiakow, nawiazke 5 tysiakow, kilka razy przylozyc pala i wypuscic gowniarzy. Mlodzi to i durni. I szacun dla goscia ktory potraktowal gnoja gazem lzawiacym. Typ musial sie mocno zdziwic XD

   • Jesteś jednak ***. Widać że całe życie byłeś na nic nie wartym kujonem. Lalusiem który tylko siedział w domu. Tyle.

    • Jakbym cale zycie mial byc kujonem, to mialbym teraz maksymalnie 18 lat, a niestety mam troche wiecej. Na lalusia jestem zbyt brzydki, a w domu nie tylko siedze, ale i leze (tak jak teraz). I nic nie poradze ze kibicuje gosciowi, ktory spryskal mlodziaka gazem lzawiacym. Od razu wyjasnil typka XD

 2. Zachciało się *** z ŁYNCNEJ na deptak.

 3. położył się na trawie i poszedł spać

  jestescie mistrzami

  • Redachtor naczelny

   No tak,położył się wstał i poszedł spać!

   • Nigdzie nie poszedł, tylko na miejscu walnął w kimono. A tak w ogóle, to dlaczego w czasie tej wycieczki nie przywalili w jakieś grube drzewo?

 4. Łoj la Boga to łune Macioszkowe chłopaki spod lasu !. Łune zawsze jeździły pijone trakturem któren im kupił za łunijne piniondze łojciec. To so niezłe urwisy. Łunas na wsi też rozrabiajom. No to tera ich może policyja troszki uspokoi.

 5. Upublicznić dane i wizerunek. Samochód zarekwirować na poczet leczenia osób poszkodowanych w wypadkach. W innym przypadku nie będą obecne kary odstraszać następców.

 6. Konfidenci Obywatelscy .

 7. To prawda znana od zarania. Nawet Pan określił, że takie „cus” powstało przez jego nieuwagę.
  CH….am istota niezbadana – co widać na załączonym foto Poczęty po …. akcji piwnej po sianokosach. w byłym PGR ! !!!

 8. Ciekawe Kim jest Bohater który zabrał kluczyki, należy mu się nagroda za tak wspaniały i bohaterski czyn. Wzorowa postawa obywatelska !

 9. Jakby to byli wieśniacy z okolic Janowa Lubelskiego to bym się nie zdziwił. Ale z Łęcznej ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7303zł -0.3%
  • GBP 5.1069zł 0.34%
  • EUR 4.5237zł -0.23%
  • CHF 4.1974zł -0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL