Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał traktorem z dziećmi po cukierki. Miał niemal promil alkoholu

W sobotę włodawscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę ciągnika rolniczego. Mężczyzna jechał z dwójką dzieci w pojeździe mając niemal promil alkoholu w organizmie.

Do ujawnienia nietrzeźwego kierowcy doszło w sobotę około godziny 15 w miejscowości Hanna. Patrol drogówki zatrzymał do kontroli ciągnik marki Ursus. Za kierownicą siedział 39-latek a wewnątrz kabiny podróżowała dwójka dzieci w wieku 8 i 10 lat.

– Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że mężczyzna ma w swoim organizmie niemal promil alkoholu. Na dodatek 39-latek nie miał przy sobie wymaganych dokumentów, a jego pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych – informuje st.post. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej Policji.

Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że „jechał kupić dzieciom cukierki”. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia i przestępstwo drogowe.

2015-11-02 11:39:46
(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. po Witowicach w gminie końskowola i po innych okolicznych miejscowościach jeżdzi pijany []swoim traktorem i nic sobie z tego nie robi!!! Policja jeżdzi i nie zatrzyma nawet jaśnie pana.

  2. Napoleon XV - Cesarz Abramowic

    Cukierek albo psikus ;_;

  3. drogie te cukierki, pewnie z 1000 zł/kg

  4. „W sobotę włodawscy policjanci wyeliminowali”… nie wyeliminowali tylko złożyli wniosek do sądu o zabranie plastiku z napisem „PRAWO JAZDY”. Jedyny skuteczny sposób aby wyeliminować pijanego kierowcę trzeba oddać z pistoletu strzał w potylicę,

  5. Kawał dobrego mocnego ursusa nie to co teraz plastikowe elektroniczne wydmuszki