Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelny wypadek w lesie. Nie żyje motocyklista

W niedzielę na terenie gminy Biszcza doszło do tragicznego wypadku. W wyniku wywrócenia się jednośladu zginął młody motocyklista.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w lesie na terenie gminy Biszcza w powiecie biłgorajskim. Kobieta spacerująca po lesie i zbierająca grzyby natknęła się na mężczyznę leżącego obok motocykla. Natychmiast wezwała służby ratunkowe.

– Pogotowie zabrało nieprzytomnego młodego mężczyznę do szpitala. Jak ustalili policjanci był to 25-letni mieszkaniec gminy Biszcza. Niestety po przewiezieniu do szpitala 25-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

Funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

2015-11-02 11:30:50
(fot. Policja Biłgoraj)

23 komentarze

  1. Pewnie linka, komuś zapewne bardzo bardzo przeszkadzał, to już nie będzie, gratuluje rozumu.

  2. Czytam te komentarze i nie mogę zrozumieć co kieruje tymi ludźmi, że tak się cieszycie śmiercią, ludzie ludziom…. Jak macie pisać takie rzeczy to nie piszcie wcale, admin powinien to kasować….

  3. Bardzo dobrze ,że chłopak się czymś pasjonował większość chłopców w tym wieku siedzi przed komputerem i gra w głupie gierki lub stoi z butelką piwa próbując się popisywać. A wy siedliście na tego chłopaka bo wam las zrujnował ,no ludzie ogarnijcie trochę , czy to teraz jest najistotniejsze. Człowiek mający trochę jakichś uczuć i choć trochę współczucia nie czepiał by się tego tylko złożył kondolencje najbliższym bo to rzeczywiście jest bardzo przykre,Tysiące ludzi umiera codziennie i każda z tych osób jest na swój sposób wyjątkowa .A wy tylko oceniacie ten był taki a ten jeszcze taki .Ciekawa jestem jacy wy jesteście i w jaki sposób o sobie byście mówili ,a jestem pewna ,że napewno w samych super latywach byście się przedstawiali ,a to znaczy ,że jesteście egoistami nieznającymi żadnych wartości. Spoczywaj w spokoju [*]

Z kraju

Polityka i społeczeństwo