Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Jarosław Kaczyński: „Trzeba w tej chwili palić wszystkim, no poza oponami, czy podobnymi szkodliwymi rzeczami, bo Polska musi być ogrzana”

Lider PiS Jarosław Kaczyński w sobotę spotkał się z mieszkańcami Nowego Targu. W trakcie spotkania zapewniał, że węgla nie zabraknie, a palić trzeba wszystkim, „poza oponami czy podobnymi szkodliwymi rzeczami, bo Polska musi być ogrzana”.

88 komentarzy

  1. Na szczęście koniec PiS-u jest bliski.
    Ale ile będzie się podnosił kraj po ich złodziejskim rządzeniu?

  2. Uważam się za zbawionego

    Jedni i drudzy warci siebie. Razem piją wódę w hotelu sejmowym, po tym jak wrócą ze studia tv po wielkiej kłótni. A ciemny lud ma pożywkę, pod innymi artykułami góra kilkanaście komentarzy, tutaj kilkadziesiąt. Aborcja przestała być nośnym tematem, to teraz węgiel czy reparacje, byle tylko nie mówić o prawdziwych problemach. A skoro już przy tym jesteśmy, to jeszcze 20 lat temu kierowcy PKS mieli oficjalny przydział zużytych opon „na rozpałkę”, tak samo jak kolejarze dostawali używane podkłady kolejowe do palenia, szło to w atmosferę, a popiół na pole, bo nikt śmieci po wioskach nie zbierał. I cisza, i OK, a tu „Kaczyński powiedział, że…” i już shi,tsztorm. Żal na was patrzeć.

  3. … A ja palę faję, żuję gumę.
    Palę faję za fają…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo