690 680 960

Jaguar zderzył się z koniem. Zwierze zginęło na miejscu

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj wieczorem na drodze z Lublina do Krasienina. Koń wpadł prosto na samochód.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 w miejscowości Jakubowice Konińskie. Jak ustaliliśmy, kierujący jaguarem mężczyzna, jechał w kierunku Lublina. Nagle na jezdnię, tuż przed samo auto, wskoczył koń. Na jakąkolwiek reakcję było już za późno i doszło do zderzenia.

Było ono tak silne, że zwierzę zginęło na miejscu zaś auto zostało poważnie uszkodzone. Na miejscu interweniowała policja. Kierujący podróżował sam i na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak się okazało, koń uciekł z jednego z pobliskich gospodarstw. Następnie spłoszone zwierze wbiegło na jezdnię. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2015-10-06 22:30:56

33 komentarze

 1. Wszystko jasne do zdarzenia doszło w Jakubowicach Konińskich – dobre że nie Jakubowicach Słonińskich
  bo wtedy zderzył by się Jaguar ze Słoniem
  PS. gdyby koń miał chociaż kokardkę odblaskową na ogonie

 2. Szkoda konika. Blachy można wyklepać a koniki niedługo będziemy tylko w zoo oglądać lub na pożółkłych kartkach książeczek dla dzieci.

 3. To że koń uciekł to bezdyskusyjnie wina właściciela. Tyle że trzeba ustalić z jaką prędkością jechał jaguar i czy to teren zabudowany.

  • Zabudowany a i tak wszyscy zdrowo zapieprzają. Nowa nawierzchnia to i sobie pozwalają. A co ciekawe, na wiadukcie nad obwodnicą podniesiono prędkość do 70 gdzie na zakrętach są zjazdy do drogi serwisowej, przejścia dla pieszych i zatoczka autobusowa. Geniusz to wymyślił bo nie kto inny.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej