Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jaguar zderzył się z koniem. Zwierze zginęło na miejscu

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj wieczorem na drodze z Lublina do Krasienina. Koń wpadł prosto na samochód.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 w miejscowości Jakubowice Konińskie. Jak ustaliliśmy, kierujący jaguarem mężczyzna, jechał w kierunku Lublina. Nagle na jezdnię, tuż przed samo auto, wskoczył koń. Na jakąkolwiek reakcję było już za późno i doszło do zderzenia.

Było ono tak silne, że zwierzę zginęło na miejscu zaś auto zostało poważnie uszkodzone. Na miejscu interweniowała policja. Kierujący podróżował sam i na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak się okazało, koń uciekł z jednego z pobliskich gospodarstw. Następnie spłoszone zwierze wbiegło na jezdnię. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2015-10-06 22:30:56

33 komentarze

  1. Wszystko jasne do zdarzenia doszło w Jakubowicach Konińskich – dobre że nie Jakubowicach Słonińskich
    bo wtedy zderzył by się Jaguar ze Słoniem
    PS. gdyby koń miał chociaż kokardkę odblaskową na ogonie

  2. Szkoda konika. Blachy można wyklepać a koniki niedługo będziemy tylko w zoo oglądać lub na pożółkłych kartkach książeczek dla dzieci.

  3. To że koń uciekł to bezdyskusyjnie wina właściciela. Tyle że trzeba ustalić z jaką prędkością jechał jaguar i czy to teren zabudowany.

    • Zabudowany a i tak wszyscy zdrowo zapieprzają. Nowa nawierzchnia to i sobie pozwalają. A co ciekawe, na wiadukcie nad obwodnicą podniesiono prędkość do 70 gdzie na zakrętach są zjazdy do drogi serwisowej, przejścia dla pieszych i zatoczka autobusowa. Geniusz to wymyślił bo nie kto inny.

Z kraju