690 680 960

Horodło: To nie było zjawisko paranormalne. Ukrywał papierosy z przemytu na cmentarzu

Pomysłowość osób przemycających papierosy i handlujących nimi jest nieograniczona. Kilka dni temu funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nakryli 28-latka z tytoniową kontrabandą na cmentarzu.

W sobotę 23 stycznia około godziny 3:00 funkcjonariusze Straży Granicznej z Horodła, obserwując teren za pomocą kamer termowizyjnych, zauważyli w rejonie cmentarza poruszającą się postać. Mundurowi udali się na miejsce aby sprawdzić kto o tej porze chodzi po cmentarzu.

Na miejscu okazało się, że to nie zjawisko paranormalne a realne, 28-letni mieszkaniec Lublina wynosił z cmentarza do swojego auta foliowe worki wypełnione papierosami bez polskich znaków akcyzy.

Funkcjonariusze ujawnili przy zatrzymanym mężczyźnie nielegalne papierosy o wartości prawie 40 tys. zł. Mężczyzna odpowie za przestępstwo karno – skarbowe, obecnie funkcjonariusze SG ustalają źródło ich pochodzenia.

Horodło: To nie było zjawisko paranormalne. Ukrywał papierosy z przemytu na cmentarzu
Horodło: To nie było zjawisko paranormalne. Ukrywał papierosy z przemytu na cmentarzu

2016-01-26 18:35:41
(fot. NOSG)

8 komentarzy

 1. Czym tu sie podniecac normalny zycia chleb . Zabrali fabryki sprzedali wszystko co sie dalo a teraz spoleczenstwu zabraniaja sie dorobic . CI z Tych tam wyzej nie jeden przekret zrobili na miliardy i nikt z nich nie siedzi . Panstwo prawa pokazuje ze system dziala na szarym spoleczniaku .
  Ps. A i tak po dwie paczki dziennie pod Nova i podobnymi sklepami na osiedlach co 10 minut z kieszeni jest sprzedawana a i policja o tym wie dobrze tylko ze na „””””wlasny „” uzytek chyba moznamiec dwie Smiechu Warte !!!
  Ps. Ps. szkoda takie rzeczy wogole komentowac.

 2. Przecież to było do przewidzenia, ze jak akcyza pojdzie w góre to szara strefa zacznie sie rozrastac.

 3. I nie będzie już koło „nowej” mówił „papierosy” że tego się nikt nie czepia

 4. Z fartem koleszko, z fartem następnym razem….

 5. a może to był Cmentarz dla palaczy… 😉

 6. hehe też mi nowość przecież to normalka jak handlują to mają przy sobie tylko ze dwie paczki niby na swój użytek a policji nie chce się ruszyć aby dokładnie sprawdzić gdzie ukrywają np na Czubach na Radości mają pochowane w krzakach lub w samochodach które stoją na parkingu naprzeciwko Aldika lub za Olmaxem panowie ktorzy handlują są z tego osiedla więc po większą ilość nie trudno skoczyć

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas