Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Herbatę z Lublina piją pasażerowie pociągów w całej Polsce. Lubelski producent podpisał kolejny kontrakt

Zamawiając w wagonie restauracyjnym lub barowym herbatę, podróżni otrzymują produkt z Lublina. Kolejny rok z rzędu dostawcą herbat dla Warsu został lubelski Herbapol.

Z pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę, że we wszystkich pociągach PKP Intercity, jakie kursują po Polsce a nawet za granicę, pasażerowie piją herbatę pochodzącą z Lublina. Oczywiście mowa o składach wyposażonych w wagony restauracyjne lub też te, w których prowadzona jest sprzedaż z wózków minibar. Monopol na obsługę gastronomiczną na kolei posiada spółka Wars, a niedawno, po raz kolejny przetarg na dostawę herbaty wygrał lubelski Herbapol.

Jak wskazuje spółka, produkty Herbapolu dostępne są w ponad 200 pociągach. Specjalnie dla Warsu produkowane są dedykowane linie herbat: czarnych, Earl Grey, miętowych, owocowych oraz zielonych. Będzie ona serwowana podróżnym przez kolejnych 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymają ją również klienci stacjonarnych restauracji prowadzonych przez spółkę Wars.

Lubelski producent współpracuje ze spółka Wars nieprzerwanie od 2019 roku.

(fot. Wars)

9 komentarzy

  1. Gdzie się podział ich energetyk? Był super! Pozatym lubelskie firmy lecą w CH…a nie zatrudniają osób lekko po 30tce które mają zbyt dużo pracodawców w CV i bardzo wysokie wykształcenie! Dlaczego nikt się nie odzywa do moich kolegów od 2 miesięcy, gdzie ta praca parówy??? Dlaczego rozmowy kwali są 5x trudniejsze niż robota, dlaczego trzeba udawać eksrawertyczny małpe do pracy za najniższą krajową???

  2. Haha herbatę jak zimno wyjąć małpkę spod kaputy gul gul i gorąco się robi

  3. Ktoś kupuje kubeczek herbaty za cenę droższa niż w samolocie?

  4. Ktoś kupuje kubeczek herbaty w pociągu mnie za cenę droższa niż w samolocie?

  5. To przeczytajcie sobie kiedyś z ciekawości skład ich ,,soków” czy tam ,,syropów”.

  6. Niestety ale herbaty od Herbapolu nie da się pić. No chyba, że ktoś jest miłośnikiem sagi lub minutki…

  7. Cebulak to stan umysłu

    Herbaty Herbapolu są najlepsze na świecie. Produkt uprawiany na lubelszczyźnie przez byłych plantatorów buraków i kartofli. Jakość liści herbaty przebija tą która rośnie w Cejlonie (może być w ukrainie, to może być i w Cejlonie). Lubelszczyzna cebntrum uprawy herbaty w Europie.