Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na ul. Willowej. Po zderzeniu aut, jedno z nich wjechało w kobietę z dzieckiem

Poważnie ranna została kobieta, którą potrącił samochód osobowy. Znajdowała się na chodniku wraz z dzieckiem. Na szczęście dziecko w ostatniej chwili odskoczyło.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:30 na ulicy Willowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący oplem wyjeżdżał z ulicy Tarasowej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym ulicą Willową w kierunku ulicy Sławinkowskiej volvo.

Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego wytrącone z toru jazdy volvo wypadło z drogi i wjechało na chodnik. Tam znajdowała się kobieta z dzieckiem. Dziecko zdołało odskoczyć, jednak kobieta została potrącona i przyciśnięta przez pojazd do znajdującego się obok muru.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kobieta wraz z dzieckiem zostali przetransportowani do szpitala. O ile dziecko tylko na badania, to kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Jak nas poinformowano, ma m.in. otwarte złamania.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okolicznosci zdarzenia.

(fot. lublin112, nadesłane aplikacja mobilna lublin112 – Grzesiek)
2016-09-02 19:03:00

28 komentarzy

 1. Gdy by zaczęto sprawców wypadków pociągać do odpowiedzialności finansowej np za leczenie ofiar, może ludzie zaczęli by przestrzec przepisów ruchu drogowego. Kobiecie dużo zdrowia, a dzieciaki do końca życia będą miały to wspomnienie przed oczami.

  • Nie bądź taki pewny, np. w Chinach i Singapurze sprawca musi ponieść koszty leczenia ofiary i jaki jest tego efekt? Jak kierowca kogoś potrąci, to dla pewności cofa i przejeżdża po nim jeszcze kilka razy, bo należność za pogrzeb jest niższa niż za rehabilitację…

  • GDY BYŚ miał słownik w rękach kiedyś, nie pisałbyś GDY BY. Nie jestem nauczycielem języka Polskiego ze szkoły z której nagminnie uciekałeś chodzi mi o coś innego. Gdybyś chłopie nie uciekał z lekcji miałbyś mózg wyćwiczony; zdolny do myślenia a jeszcze gdybyś miał prawo jazdy i samochód, może byłbyś w stanie mi wytłumaczyć swój tok myślenia, bo skoro miałbym płacić ze swojej kieszeni za leczenie „ofiar” to na h… mi OC? Nie bronię sprawcy wypadku, nie wiem gdzie miał oczy, skoro ruszył a miał inny samochód przed maską, jedynie uważam, że Twój komentarz jest wyrwany z d… i nic tu nie wnosi. Zapamiętaj naukę: Lepiej jest milczeć i sprawiać wrażenie głupiego niż mówić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

   • Swawolny Chichot Losu

    No toś się pan, panie „Zbyciarz”, dowartościował – Przejechałeś się, pan,po nim jak po burej suce.
    I co, lepiej Ci?

   • Jak już wziąłeś słownik do ręki to sprawdź jak się pisze ze staropolskiego „h….”. Niestety geniuszu pisze się przez ch… , wię jak juz kogoś pouczasz to sam się doucz. Jak widać to jedyne, co wniósł Twoj komentarz to blędy ortograficzne, a swoją naukę i złote myśli proponuje żebyś odniósł sam do siebie.

    • 1. Piszę 2. wię- nie rozumiem 3.już 4. proponuję. u mnie geniuszu z numerem drugim znalazłem 2 błędy. Także vice versa

 2. dożywocie dla kierowcy opla!

  • To samo powiem jak tobie się coś takiego przytrafi

  • kierowca opla powinien byc w tym momencie skierowany na egzamin na prawo jazdy oraz oplacic z wlasnej kieszeni za leczenie tej kobiety i niech nigdy nie zapomni placzu tego dziecka , ktore to wszystko widzialo . Zycze tej pani szybkiego powrotu do zdrowia i do rodziny a kierowcy opla , zeby nigdy wiecej nie usiadl za kolkiem

 3. szkoda kobiety. niech wraca szybko do zdrowia.

 4. Gdyby to się stało obok, na skrzyżowaniu z Relaksową, to bym się wcale nie dziwił – widoczność przy wyjeździe z tego skrzyżowania jest tragiczna, a samochody na Willowej zwykle rozpędzone. Ale akurat na skrzyżowaniu z Tarasową widoczność jest idealna, trzeba być pół ślepym albo wykazać wyjątkową brawurą aby wyjechać tam komuś przed maskę.

  • idealna nie jest bo samochody skrecajace w prawo skutecznie zaslaniaja samochody ktore jada prosto

   • To pier#olony ku#as mógł zaczekać z tym wyjazdem z tej ulicy . Spieszył się i narobił nam tragedii . Drugi też winny powinien być za to z jaką prędkością jechał …

 5. Byłem jedną z osób udzielających pomocy tej Pani. Cały wypadek zobaczyłem w lusterku wstrcznym i wina Pana z opla jest bezsporna ale drugi kierowca według mnie też ładnie samochodzikiem grzał. Więc gościu jeden z drugim nie oceniaj jak nie widziałeś kto zawinił bo wina była po obu stronach.

  • Dziękuję Panu z całego serca za okazaną pomoc mojej mamie.

   • Antek z mitsubishi

    Pomoglem twojej mamie ,niech szybko wraca do zdrowia to jej zycze.
    A ten kierowca ktory to wszystko spowodowal,niech prokurator i sad wymierzy konkretna kare

   • A już lepiej z Mamą? Bo chodzę tamtędy na spacery i zmroziło mnie jak zobaczyłem wypadek.

  • Antek z mitsubishi

   Ja tez udzielalem pomocy tej kobiecie,od razu wzialem apteczke sam.czerwona i pobieglem natychmiast uwazajac na siebie i na innych.nie widzialem od poczatku tego tego wypadku gdyz jechalem od strony zbozowej na ulice tarasowa,moj samochod znajdowal sie do skretu w lewo na tarasowa.

 6. tu sa sami mistrzowie kierownicy bezbledni doskonale wyszkoleni a jutro nie jeden z nich fure rozwali ze swojej winy

  • Kiedyś na ul. Dziewanny, na jednym z bloków widziałem napis, jakże adekwatny do Twojego komentarza Szanowny „ugb”: „Boże, daj mi rozum, ale jutro. Dobrze?”
   😆