Groźny wypadek na trasie Lublin – Włodawa. Na miejscu śmigłowiec, są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Częściowo odblokowana została już trasa Lublin – Włodawa w Cycowie, gdzie doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Na miejscu cały czas pracują policjanci i strażacy.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 15 w Cycowie w powiecie łęczyńskim. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Włodawa zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 841 Cyców – Chełm i drogą prowadzącą do miejscowości Nadrybie. Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy citroena, który poruszał się drogą krajową.

Na chwilę obecną jest informacja o jednej osobie rannej. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Policjanci prowadzą zaś czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Trasa Lublin – Włodawa przez ok. pół godziny była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch został wznowiony.

(fot. nadesłane – Jakub – DZIĘKUJEMY!)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Masakra kierownik dostał w najgorsze możliwe miejsce. Cały impet przyjął kręgosłup i miednica

  • Najgorsze jest uderzenie głową (tym bardziej bokiem) o szybę boczną.

   • Bo czego by jednak o kierujących pewnych marek nie mówić – to jednak każdy kierujący posiada w głowie coś delikatniejszego niż kości kręgosłupa czy miednicy. To, że niektórzy w małym stopniu ten narząd używają to inna sprawa.

 2. Nie wiem jak to możliwe, że nasi czcigodni włądcy nie mają żadnego planu żeby zrobić tę drogę porządnie od obwodnicy Lublina do Włodawy, z obwodnicami miejscowości, które znajdują się po drodze. Co jeszcze musi się tam stać? Ile osób musi zginąć?

  • Nic nie zrobią. Jest mało znacząca i,chyba, najkrótsza droga krajowa. Piszesz o obwodnicach – jeżeli już to chyba tylko Łęczna by się „łapała” na obwodnicę. Bo jakie inne miejscowości na tej trasie? Łuszczów, Cyców, Urszulin? Bez jaj!

  • Fajna jest droga z Lublina przez Bogdankę do Urszulina i na Włodawę. Jeżdżę tamtędy często i jest super.

 3. Obszar zabudowany. Warunki pogodowe nie najgorsze. Skrzyżowanie z taką widocznością, że niewidomy by prawidłowo określił sytuację.
  Dlaczego zatem w tak prostej sytuacji, kierujący Citroenem nie zauważył, że pierwszeństwo nie jest mu udzielane. Wszytko widać jak na tacy. Czy Ci dojeżdżający z podporządkowanych zwalniają – czy nie zwalniają.\
  Wykroczenie kierującego aŁdi nie budzi wątpliwości – nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Ale co w tym czasie robił drugi kierujący?

 4. A co to za różnica co robił… Był na drodze z pierwszeństwem? Był, to Audi miał znak a7 =ustąp pierwszeństwa to dlaczego nie powstrzymał się od jazdy??? Kierowca Citroëna jest bez winy…

  • a taka to różnica „panie instruktor” że na jak mądrzy prawią na wszelkich szkoleniach =na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania” a nie jechać na oślep bo ja mam pierwszeństwo, ciekawe jakby tak temu na pierwszeństwie wyjechał jakiś duży ciężarowy lub jakaś duża maszyna rolnicza czy też wybrałby „przy…………lić jak w ścianę czy jednak próbować wyhamować i uniknąć kolizji. Nie piszę tu absolutnie o winie citroena bo ta jest bezspornie po stronie audi – ale mógł próbować uniknąć i przy przepisowej w tamtym miejscu 50 km/h na pewno uniknąłby dzwona.

 5. -Roberto Music Team

  Stop stop stop-tyle! wystarczy poczekać chwile ale audi zawsze prędko prędko

 6. Bo sie wiesniakowi spieszylo powinien oplacic awdi cala akcje

 7. A komentujący są z Cycowa czy co? Nie jezdzicie chyba tamtędy. Zanim nastawiali tych barierek było ok. Teraz faktycznie ograniczają widoczność. Trzeba powoli powoli wyjeżdżać.

 8. Powoli powoli to gdzie łałdi się spieszyło? Poczekać chwilę byłoby szybciej…. Bez odbioru

 9. No cóż zbliżał się koniec roku fundusze zostawaly trzeba było wydatkować, ale co przemawialo racjonalnego za lokalizacją takiego bubla, przecież teraz widoczność w ramach tzw. trójkąta widoczności pogorszyła się o 100%, ile ta maskarada kosztowała??? ( warto sprawdzić) , nie można było zamontować np. ochronne łańcuchy które nie ograniczają tak widocznosci, uważam, ze należy to zdemontować wcześniej sprawdzić jakie przesłanki przemowily za postawienie tych pancernych zapor, Sprawa do natychmiastowego wyjaśnienia.

 10. Do tego w końcu musiało dojść!!!!! Zobaczyłem ten artykuł i od razu poznałem to audi. Ta pani nie powinna jeździć samochodem przyjmując silne leki psychotropowe. A co za to dostanie? Kilka punktów karnych, może jakaś grzywna a samochodem dalej będzie jeździć i narażać ludzi na niebezpieczeństwo!!!!! Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia pojazdów. Czy musi stać się jakaś tragedia żeby ktoś w końcu zareagował?

 11. Te barierki to istna masakra. Zasłaniają i rozpraszają kolorem.

 12. Jadąc od Nadrybia przód samochodu musi być już na DK 82 ,aby kierowca zobaczył czy od Włodawy ktoś jedzie.W miejsce czerwonego „kółka” na środku skrzyżowania „ustawić zwierciadło” , aby widać było jadących od Włodawy wyjeżdżając od Nadrybia./ostatnie zdanie to żart,aleeeeeeeeeee taka jest widoczność z osobówki/

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8399zł 0.1%
  • GBP 4.8785zł -0.83%
  • EUR 4.4946zł -0.24%
  • CHF 4.174zł -0.39%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki