690 680 960

Groźny wypadek na łuku drogi. Toyota zderzyła się z ciężarówką (zdjęcia)

Jedna osoba została ranna w wypadku, jaki miał miejsce po południu w powiecie świdnickim. Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Kozice Dolne Kolonia w gminie Piaski w powiecie świdnickim. Na drodze wojewódzkiej nr 836 Piaski – Piotrków Pierwszy zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta jechała w kierunku Piask. Na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas jezdni, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Kobieta została śmigłowcem przetransportowana do szpitala w Lublinie. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

3 komentarze

 1. Jak jedziecie od Piotrkowa i pan strażak uprzejmie wskarze wam drogę w lewo przed miejscem wypadku to polecam jechać cały czas prosto drogą asfaltową do Krępca, potem do Bystrzejowic i stamtąd lokalnymi do serwisówki. Ja pojechałem za busem w pola i potem ciężko było zawrócić.

 2. jak mozna tira na drodze niewidzic i wjechac eh

 3. To mi sie natychmiast podoba sie !!!
  Jest wina, jest natychmiastowa kara – jeszcze za fruwanie helikopterem* powinna zapłacić.

  * – helikopter, dawniej po polsku: śmigłowiec

Kursy walut

 • USD 4.2399zł -0.38%
 • GBP 5.2707zł 0.27%
 • EUR 4.5312zł -0.14%
 • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas