Fundacja „Widzę Ciebie” wspiera utalentowaną młodzież z Lubelszczyzny

Lubelska Fundacja „Widzę Ciebie” zajmuje się wspieraniem uzdolnionej piłkarsko młodzieży z terenu naszego województwa. Fundacja pomaga utalentowanym dzieciom, także tym wykluczonym społecznie.

Dzięki zaangażowaniu Fundacji „Widzę Ciebie” udało się nawiązać współpracę z akademią piłki nożnej Górnik Łęczna S.A. Dziś fundacja jest współorganizatorem cyklu turniejów o puchar Prezesa Górnik Łęczna S.A.

– Wielokrotnie spotykaliśmy się z trenerami, działaczami i osobami związanymi z piłką nożną, jak można usprawnić system szkoleniowy, i dać możliwości rozwoju na najwyższym poziomie. Mając odpowiednią wiedzę i grono osób które wspierają fundację zaczynamy budować coś niepowtarzalnego. Udało się pozyskać do współpracy wielu wykwalifikowanych fachowców od trenerów po psychologów sportowych i animatorów dziecięcych. Chcemy silnie integrować i motywować młodych sportowców dzięki takiej współpracy będą walczyć o najwyższe cele sportowe. Wiemy, że dzięki takim działaniom piłka nożna w naszym regionie zacznie się mocno rozwijać i z pod skrzydeł fundacji będą wychodzić na murawę w pełni kompletni zawodnicy – mówi Radosław Winiarczyk z Fundacji „Widzę Ciebie”.

Fundacja „Widzę Ciebie” powstała, aby pomagać zdolnej i utalentowanej młodzieży z Lubelszczyzny. Głównymi celami fundacji są:

 •  Propagowanie kultury fizycznej i sportu poprzez najbardziej znaną dyscyplinę sportu jaką jest piłka nożna.
 •  Pomoc rodzinom wykluczonym społecznie.
 • Edukacja
 • Krzewienie polskiej kultury.
 • Pomoc uzdolnionej młodzieży.

Działania fundacji stale wspierają partnerzy, bez których nie można by było zrealizować projektu. Do tego grona należą: Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź, Kancelaria Radcy Prawnego Lex Perfecta, Centrum Szkoleń Strzeleckich Shooter, Giełda Eventów, Foto Art. Group, C-You, Leasing-Experts I oddział Lublin, Makaroniarnia POL-MAK, T-More Agencja Reklamowa, Aros-Sport, COOLTOUR.

– Dzięki pomocy naszych partnerów, udaje się realizować cele statutowe i pomagać utalentowanym dzieciom. Przed nami jeszcze wiele celów do zrealizowania, a przy takim wsparciu uda się to na pewno. Dziękujemy też naszemu partnerowi medialnemu Lublin112, będzie na bieżąco informować państwa o naszych postępach – dodaje Radosław Winiarczyk.

2016-02-28 20:35:15
(fot. FWC)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Super inicjatywa. Popieram.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”