690 680 960

Lubartów: Kolejne zderzenie aut na obwodnicy AKTUALIZACJA

Skrzyżowania obwodnicy Lubartowa z ulicami Lipową oraz Nowodworską stają się kolejnym czarnym punktem na mapie dróg naszego regionu. Dzisiaj po raz kolejny zderzyły się tam dwa auta.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę około godziny 14:30 na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ulicą Lipową. Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych. Uszkodzone zostały tylko oba uczestniczące w zdarzeniu pojazdy.

Obaj kierowcy doszli również do porozumienia, sprawca nie miał wątpliwości co do swojej winy i nie było potrzeby wzywania służb ratunkowych jak też policji. Nie było także większych utrudnień w ruchu.

Skrzyżowanie to, jak również kolejne, z ulicą Nowodworską, od dłuższego czasu jest jednym z niebezpieczniejszych w okolicy. Praktycznie za każdym razem, przyczyną wypadków i kolizji w tym miejscu, jest wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika – DZIĘKUJEMY!(fot. nadesłane – FREEHOL)
2016-02-28 21:46:44

8 komentarzy

 1. patrząc po zdjęciach to nie ul.Nowodworska tylko Lipowa i droga na Skrobów

  • „…na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ulicą Lipową.” Czytasz czy tylko zdjęcia oglądasz?

 2. fajne te plastikowe błotniki

 3. oczywiście, że to nie jest Nowodworska to po pierwsze, po drugie to nie ani Nowodworska ani Lipowa nie stają się czarnym punktem tylko szare komórki niektórych kierowców są czarne, na obydwu skrzyżowaniach są znaki STOP – chyba nie trzeba tego definiować, zarówno na Lipowej jak i Nowodworskiej widoczność jest dobra, tam nie ma sytuacji, że ktoś wyjedzie z podporządkowanej a nagle nie wiadomo skąd pojawi się samochód jadący obwodnicą, setki razy pokonałem te skrzyżowania i naprawdę nie widzę tam problemu z przejazdem, owszem czasami można się zagapić, popełnić błąd, ale tam tych błędów jest za dużo..

 4. Wszystko dlatego że tam prosto na skrobow ciężko jest czasem pojechać… tworzy się kolejka,gość chce szybko i mamy efekty. Trzeba by było jakoś przebudować to skrzyżowanie

  • Swawolny Chichot Losu

   Jeśli doszedłeś do tego, że skrzyżowanie mus przebudować, nie czekaj aż bliżej nieokreślony KTOŚ to zrobi – weź przedmiot przypominający łopatę i do roboty.
   Bóg Ci to za dobry uczynek odfajkuje. 🙂

  • Nie!!! wystarczy kamera na każdym ze skrzyżowań i dopisek: za brak zatrzymania się przykładowo 10 000 zł mandatu dwie opcje
   1) nie będzie wypadków
   2) darczyńcy szybko uzbierają potrzebną kwotę dla „kierowców” którzy wymagają przebudowy tych arcytrudnych do pokonania skrzyżowań.

 5. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  Jakaś pechowa ta obwodnica, kolejne „bęc”. Albo trzeba ją zaorać, a obok wybudować nową, albo objawić choć trochę instynktu samozachowawczego i jeździć ostrożnie.
  Oba warianty są trudne do zrealizowania, ale jakby się tak przymierzyć…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel