Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Franciszek Smuda nie jest już trenerem Górnika Łęczna

Stało się to, o czym głośno było od dłuższego czasu. Franciszek Smuda nie jest już trenerem piłkarzy Górnika Łęczna. Negocjacje z 69-letnim szkoleniowcem zakończyły się fiaskiem. – Jedyną kwestią sporną w trakcie rozmów była wysokość zarobków trenera, który nie chciał przystać na proponowane warunki finansowe – informuje klub.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

14 komentarzy

 1. Nie dość że zarząd/nierząd spuścił klub do 1 ligi to jeszcze nie ma kim grać . Ładnie banda pajaców , zawodnikom wiszą kasę Smudzie też , To gdzie ci sponsorzy , logo bogdanki powinniście usunąć z flagi , bo odkąd zmienił się prezes który powiedział że przykręci śrubę no i przykręcił . Teraz to i Energozam się wycofa i Perła ze sponsorowania . Wstyd jedyna drużyna która była w ekstraklasie i o którą można było zadbać została pogrzebana żywcem . Świadczy to o tym jakich mamy zj…. matołów którzy myślą że mają pojęcie o zarządzaniu klubem i o piłce , nie wspomnę o wojewodzie który tak zapewniał o wyłożeniu kasy . Ale z drugiej strony… ech nie będę już pisał szkoda słów i nerwów na tą cywilbandę .

  • Myślę że powinieneś zostać prezesem. Skoro masz taka wiedzę o zarządzaniu klubem. Śmiało… zobaczymy co Ty potrafisz 🙂

   • Ja jeśli nie mam o czymś pojęcia to się nie pcham na siłę . Piszę co wiem i myślę

    • poradca abażur

     Mamy aż za wiele przykładów matołów prezesów więc i Kolo by się nadał a nawet byłby lepszy od tych pasożytów w zarządzie… bo wystarczy nie przeszkadzać i mieć umiar w ciągnięciu kasy czego brakuje obecnym…

    • Jak piszesz co myślisz to cię zlinczują. Szkoda słów na tych pajaców

 2. To było do przewidzenia jak PIS przejął władzę nad Bogdanką – stawiają na Śląsk i ich górników a wschód mają gdzieś, głęboko. I co na to Soboń i jego ferajna z menadżerką Sadurską na czele? A elektorat i tak zagłosuje na nich bo postraszą zabraniem 500+ i Tuskiem. Na Lubelszczyźnie może zostanie tylko piłka ręczna chociaż gdyby władzę w Lublinie przejął PIS to i to zniknie bo pieniądze będą potrzebne na dużą ilość nowych wiadomo jakich pomników a nie na rozrywki pospólstwa czytaj gorszego sortu.
  A wojewoda to może przeznaczyć swoje stare gacie bo tylko tyle ma do powiedzenia. Tabelka poglądowa:
  wojewoda-
  szydło-
  JAREK NACZELNIK

  • Znowu trollu z obitą mózgownicą przez prącie jeszcze w łonie matki, głos zabierasz?

   • Prawda w oczy kole ? Wiadomo było że po zmianie prezesa na pisowskiego nowy przykręci śrubę i to zrobił . Nie wiesz ilu ludzi zrezygnowało z pracy w kopalni bo za psie pieniądze nikt życia nie będzie narażał . Widocznie ciebie za mało ktoś prąciem klepał po łbie bo pie… bzdury jak potłuczony .

   • Prawda w oczy kole? Poziom typowego, zmanipulowanego reżimowymi mediami elektoratu obecnej „władzy”…

 3. Jeszcze trochę i górnik będzie w „B” klasie

 4. To wszystko wina Żuka , to on wepchał Górnika na Arenę. Teraz okazuje się że klub ma 7 milionów zł długu. Z tego już się nie wygrzebie. To koniec tego klubu. Jak można było doprowadzić do takiego zadłuzenia. Co na to prezes ???

 5. no taki fachowiec… tyle sukcesów… smuda, żal