Franciszek Smuda nie jest już trenerem Górnika Łęczna

Stało się to, o czym głośno było od dłuższego czasu. Franciszek Smuda nie jest już trenerem piłkarzy Górnika Łęczna. Negocjacje z 69-letnim szkoleniowcem zakończyły się fiaskiem. – Jedyną kwestią sporną w trakcie rozmów była wysokość zarobków trenera, który nie chciał przystać na proponowane warunki finansowe – informuje klub.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Nie dość że zarząd/nierząd spuścił klub do 1 ligi to jeszcze nie ma kim grać . Ładnie banda pajaców , zawodnikom wiszą kasę Smudzie też , To gdzie ci sponsorzy , logo bogdanki powinniście usunąć z flagi , bo odkąd zmienił się prezes który powiedział że przykręci śrubę no i przykręcił . Teraz to i Energozam się wycofa i Perła ze sponsorowania . Wstyd jedyna drużyna która była w ekstraklasie i o którą można było zadbać została pogrzebana żywcem . Świadczy to o tym jakich mamy zj…. matołów którzy myślą że mają pojęcie o zarządzaniu klubem i o piłce , nie wspomnę o wojewodzie który tak zapewniał o wyłożeniu kasy . Ale z drugiej strony… ech nie będę już pisał szkoda słów i nerwów na tą cywilbandę .

  • Myślę że powinieneś zostać prezesem. Skoro masz taka wiedzę o zarządzaniu klubem. Śmiało… zobaczymy co Ty potrafisz 🙂

   • Ja jeśli nie mam o czymś pojęcia to się nie pcham na siłę . Piszę co wiem i myślę

    • poradca abażur

     Mamy aż za wiele przykładów matołów prezesów więc i Kolo by się nadał a nawet byłby lepszy od tych pasożytów w zarządzie… bo wystarczy nie przeszkadzać i mieć umiar w ciągnięciu kasy czego brakuje obecnym…

    • Jak piszesz co myślisz to cię zlinczują. Szkoda słów na tych pajaców

 2. To było do przewidzenia jak PIS przejął władzę nad Bogdanką – stawiają na Śląsk i ich górników a wschód mają gdzieś, głęboko. I co na to Soboń i jego ferajna z menadżerką Sadurską na czele? A elektorat i tak zagłosuje na nich bo postraszą zabraniem 500+ i Tuskiem. Na Lubelszczyźnie może zostanie tylko piłka ręczna chociaż gdyby władzę w Lublinie przejął PIS to i to zniknie bo pieniądze będą potrzebne na dużą ilość nowych wiadomo jakich pomników a nie na rozrywki pospólstwa czytaj gorszego sortu.
  A wojewoda to może przeznaczyć swoje stare gacie bo tylko tyle ma do powiedzenia. Tabelka poglądowa:
  wojewoda-
  szydło-
  JAREK NACZELNIK

  • Znowu trollu z obitą mózgownicą przez prącie jeszcze w łonie matki, głos zabierasz?

   • Prawda w oczy kole ? Wiadomo było że po zmianie prezesa na pisowskiego nowy przykręci śrubę i to zrobił . Nie wiesz ilu ludzi zrezygnowało z pracy w kopalni bo za psie pieniądze nikt życia nie będzie narażał . Widocznie ciebie za mało ktoś prąciem klepał po łbie bo pie… bzdury jak potłuczony .

   • Prawda w oczy kole? Poziom typowego, zmanipulowanego reżimowymi mediami elektoratu obecnej „władzy”…

 3. Jeszcze trochę i górnik będzie w „B” klasie

 4. To wszystko wina Żuka , to on wepchał Górnika na Arenę. Teraz okazuje się że klub ma 7 milionów zł długu. Z tego już się nie wygrzebie. To koniec tego klubu. Jak można było doprowadzić do takiego zadłuzenia. Co na to prezes ???

 5. no taki fachowiec… tyle sukcesów… smuda, żal

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!