Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Frampol: W pożarze garażu doszczętnie spłonęło auto i sprzęt warsztatowy

Wczoraj w nocy strażacy gasili pożar garażu przy jednej z ulic we Frampolu. Ogień strawił doszczętnie auto oraz sprzęt warsztatowy.

Do pożaru doszło w sobotę około godziny 1 w nocy przy ul. Wesołej we Frampolu. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze budynku gospodarczego. Na miejscu interweniowały zastępy z JRG Biłgoraj oraz OSP Frampol, a także policja.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się garażu. Wewnątrz spłonął doszczętnie samochód osobowy oraz drobny sprzęt warsztatowy. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat.

2016-08-07 14:00:47
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  Przed wielu laty (przedawnienie wiec mogę pisać), mój sąsiad podpier…lił mnie „gdzie trzeba”, że kradnę prąd.
  Kilka tygodni później wracającego po drugiej zmianie, zaczepił mnie policjant i zapytał czy może wiem coć na temat dogaszanego właśnie garażu z wrakiem nowej renówki 19, odpowiedziałem: „Najprawdopodobniej coś „się” stało z elektryką bo słyszałem, że sąsiad kradnie prąd.
  Słyszący to ów podpierda… lacz, aluzju ponjał i jakoś podejrzanie szybko oddalił się do domu. 😆

  • Ale kradłeś czy nie?

   • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

    Zostałem posądzony o ten czyn, dwóch panów z ZE grzebało mi w instalacji elektrycznej ze trzy godziny, nic nie znaleźli, ale cholera mną tak zatrzęsła, że stało się jak wyżej.
    Najbardziej bowiem mnie boli jak ktoś fałszywie podpier…doli. 🙂

 2. Znam mnóstwo osób które ciągną sobie na lewo, a zakład nic niezrobi, bo idzie na glówny licznik zarządcym. Klatki,oświetlenie zewnętrzne,piwnic,garaży itd. PGE to nieinteresuje, bo idzie na główny pomiar i zarządca płaci.
  Tyle w temacie

Z kraju