Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Food trucki zjadą jutro do Lublina na zakończenie sezonu. Lista osób nagrodzonych voucherami

Jutro przed galerią handlową Atrium Felicity w Lublinie rozpocznie się zlot food trucków. Impreza, na której pojawi się 20 pojazdów serwujących jedzenie, będzie zakończeniem sezonu.

W najbliższą sobotę i niedzielę, 23 – 24 września, w Lublinie odbędzie się Zlot Food Trucków, który zakończy sezon 2017. Będzie to już ostania w tym roku szansa na skosztowanie dań kuchni z całego świata, które będą serwowane z 20 pojazdów. Oferta spełni oczekiwania każdego smakosza: wspaniałe potrawy, różnorodne smaki i wielka pasja do gotowania.

Na zlocie, który odbędzie się odbędzie się przy Atrium Felicity przy Al. Witosa 20, znajdą się dotychczasowe hity, ale także szereg kulinarnych nowości. Całość rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie zaplanowano w niedziele o godzinie 18.00.

Będzie można wybierać w następujących ofertach: Pan Burger, który serwuje soczyste burgery ze 100% wołowiny, Smoke BBQ Food Truck czyli dania w stylu Saint Louis BBQ, Le mini lemoniada – lemoniada molekularna, GrubyBus to zaś kanapki z długo pieczoną szarpaną wołowinę i wieprzowiną, Pan Zapieksa czyli znane i lubiane zapiekanki Holenderskie.

Do tego Flammaster – alzackie podpłomyki, Los Santos Bar czyli międzynarodowe dania, Pan Baton – smażone batony i lody molekularne, The Waffles – lody naturalne, Kołacze u Krętaczy czyli przysmak węgierski, Farsz Food – azjatyckie bułeczki bao, Momo-Smak Kuchnia Azjatycka oferująca pierożki na parze i pad thai, świetne hot dogi z Food Machine, meksykańskie fajitas od Dos Sombreros jak też frytki belgijskie z Fura Frytek.

Nie zabraknie znanych mieszkańcom Lublina burgerów ze Street Szef Burgery Lublin, kuchni meksykańskiej od Don César oraz kanapek i przekąsek opartych o lokalną dziczyznę, które serwuje Fura Zwierzyńca oraz kawy z Bike Café.

Dla naszych czytelników mamy 10 voucherów na bezpłatny poczęstunek w jednym z food trucków. Takiego odzewu w zabawie, jaką wczoraj ogłosiliśmy, nikt się nie spodziewał. Otrzymaliśmy blisko tysiąc zgłoszeń. Laureatów wybieraliśmy na tzw. chybił – trafił. Swoje skrzynki mailowe powinni teraz sprawdzić następujące osoby: Marcin Obara, Ewa Nowak, Katarzyna Misztal, Sylwia Rzeszut, Jarosław Grządka, Tomasz Siejka , Katarzyna Skwara, Izabela Niezgoda, Łukasz Pawelec oraz Tomasz Szafranek.

(fot. lublin112)
2017-09-22 18:04:56

7 komentarzy

  1. Chciałbym dostać taki bezpłatny poczęstunek, już nie mówię że dla siebie tylko dla trojki dzieci żeby miały trochę radości . Jest szansa , czy już za późno ?

  2. 500+ nie wystarcza? 😀

  3. Smakuje wam kebab z mięsem z psa co go wykopali po sąsiedzku gdy sąsiad zakopał jak mu zdechł?

  4. Gotuje w domu WIEM CO JEM.

  5. Byłem, próbowałem. Burgerów zdecydowanie NIE POLECAM. 18-20zł za pana burgera to zdecydowana przesada. Niewiele lepsze od tych z McDonalds. 90% sosu barbeque. Za to Pad Thai jedno z lepszych jakie jadłem.