Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Fit&Gym AZS, czyli doskonałe miejsce dla miłośników fitnessu i zdrowego stylu życia. Zobacz kto otrzymuje karnety na siłownię i fitness

Wiosna to czas, w którym sporą popularnością cieszą się kluby fitness oraz siłownie. Publikujemy listę laureatek naszej zabawy, które otrzymują karnety do Fit&Gym AZS w Lublinie.

Wiele kobiet wraz z nadejściem wiosny postanawia wprowadzić zmiany w swoim życiu. Fit&Gym AZS w Lublinie to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie mile widziani są wszyscy miłośnicy fitnessu i zdrowego stylu życia oraz ci, którzy dopiero planują zmienić swoje życie na lepsze.

Do dyspozycji jest siłownia, sala fitness oraz sala do sztuk walk. Każda z nich została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, posiada również zamontowane profesjonalne nagłośnienie oraz darmowy dostęp do sieci WiFi. W ofercie jest również szeroki wybór zajęć grupowych takich jak: tabata, pilates, trening funkcjonalny, brzuch uda pośladki, TBC, zdrowy kręgosłup, antycelulit, Jump&Fit (trampoliny), turbospalanie, sztangi.

Jest też oferta dla rodzin z dziećmi. Zajęcia Fit Rodzina odbywają się dwa razy w tygodniu i mają na celu zapewnienie dla rodzin z dziećmi wykonanie odpowiedniego treningu dla wszystkich członków rodziny. Dla mamy prowadzone są zajęcia fitness, dla taty trening siłowy, zaś dzieci poprzez zabawę uczą się podstaw JUDO. Projekt Fit Rodzina odbywa się w każdy wtorek oraz czwartek. Na terenie obiektu znajduje się także wykwalifikowany trener, który udziela porad treningowych.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania były karnety do Fit&Gym AZS w Lublinie. Zasady naszej zabawy były proste. Panie korzystające z Facebooka miały oznaczyć w komentarzu osobę, z którą chciałyby trenować w @Fit&Gym AZS. Aby szanse były równe, kobiety, które nie mają profilu na Facebooku, mogły zgłaszać się także za pośrednictwem maila. Spośród pań, które wzięły w niej udział wylosowaliśmy 10 kobiet, które otrzymały miesięczny karnet na zajęcia fitness do Fit&Gym AZS. Są to:
Dagmara Łukasiewicz
Katarzyna Kowal
Marlena Lisiecka
Karolina Rydz
Kasia Siedlecka
Weronika Nikola Pawłowska
Marysia Cieślicka
Daria Zielińska
Małgorzata Cee
Anita Buczulińska

Kolejnych 10 pań otrzymuje tygodniowy karnet na zajęcia fitness do @Fit&Gym AZS:
Izabela Przegalińska
Agnieszka Wójcik
Kasia Madej
Anna Bernat
Agnieszka EL
Patrycja Weronika Agata Grabowska
Nikola Paula
Dominika Weronika
Adrianna Dobrowolska
Emilka Osmólska

Cztery uczestniczki naszej zabawy otrzymują miesięczny karnet na siłownię do @Fit&Gym AZS:
Monika Kolejko
Edyta Łakoma
Izabela Szostak
Monika Michalczak

Z kolei kolejne cztery otrzymują tygodniowy karnet na siłownię do @Fit&Gym AZS:
Karolina W.
Monika Sprawka
Malwina Radowiecka
Joanna Porębska

Niebawem poinformujemy, w jaki sposób zrealizować otrzymane karnety.

60

61

(fot. nadesłane)
2018-03-21 22:30:46

5 komentarzy

  1. wszystkie chcą być fit a po cichu jedzą kebaby hamburgery i inne bomby chemiczne

  2. No to grubaski do dziela …. !! Zawsze z ochota obserwuje zmagania innych z tluszczem. W 90 % przegrane 🙂

    • zgadzam sie .na fb. wstawiają zdjęcia co to nie jedzą że są fit i wege a tak naprawdę obżerają się jak prosięta przy korycie

    • Albo kompleksy albo czerpanie poczucia własnej wartości z chudego ciała i wywyższanie się z tego powodu nad innych,

  3. do boju grube prosiaki hahaha