Fiat uderzył w latarnię, z auta wyrwało silnik. Kierująca trafiła do szpitala

Groźny wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie. Po uderzeniu auta w słup latarni, silnik pojazdu znaleziono kilkadziesiąt metrów dalej. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 13:15 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie Młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fiatem kobieta jechała w kierunku Felina. W pewnym momencie, pomiędzy jej autem a poruszającym się obok audi, doszło do kontaktu. W wyniku tego fiat został wytrącony z toru jazdy a następnie uderzył w słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że silnik z pojazdu został wyrwany i spadł kilkadziesiąt metrów dalej.

Aby ewakuować kierującą, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego. Następnie kobieta została przekazana ratownikom medycznym, którzy udzielili jej pierwszej pomocy i przetransportowali do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Sprawdzane jest, który kierowca nieprawidłowo wykonywał manewr zmiany pasa ruchu a następnie doprowadził do zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni.

(fot. lublin112, wideo lublin112, nadesłane – Kasia)
2018-01-28 14:22:03

62 komentarze

 1. Serio ? Ludziom się dzieje krzywda a większość z was robi jakieś głupie przygadanki do zaistniałej sytuacji
  Typowa znieczulica .

 2. pewnie pisał ktoś smsa lub się malował i nie zwracał uwagi na to co się dzieje obok i doszło do wypadku

  • „pewnie”??? a byłeś tam? widziałeś jak się maluje i pisze tego smsa? Powyżej swiadkowie się wypowiadają że typek jechał 150 i skakał z pasa na pas ale skoro drugi uczestnik wypadku to kobieta to na bank jej wina

  • Miałem nie zabierać głosu w tej sprawie, ale jak to w życiu bywa – NIE DA SIĘ. Większości komentujących polecam powrót do szkoły PODSTAWOWEJ, żeby nie budziło wątpliwości gdzie posiąść podstawowe wiadomości o JĘZYKU POLSKIM!!!. Rozumiem, że w kwestii zdarzenia, wypowiadający się negatywnie w stosunku do poszkodowanej to sami bezpośredni świadkowie gotowi ,,zeznawać w sprawie,, tzw LEPSIEJSI KIEROWCY co to wejście w zakręt, wyjście z poślizgiem a 150km TO BETKA, dla mało rozgarniętych ( nic bardziej prostrzego) .

 3. Wyrwało silnik? a to nie była przypadkiem ulica Nadbystrzycka?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą