Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Elektryczny jaguar stanął w płomieniach. Trwa akcja gaśnicza, droga będzie długo zablokowana (zdjęcia)

Strażacy z trzech gmin: Bełżyce, Niedrzwica Duża i Konopnica walczą z pożarem samochodu elektrycznego. Jaguar zapalił się w trakcie jazdy.

47 komentarzy

 1. Ugasili, ale nie opanowali pożaru?! Co za durnoty piszecie?

  • Pożar baterii jest nie do ugaszenia. Musi się wypalić. Ugasili samochód, bateria dalej się paliła, tak wnioskuję po tekście i po tym jak to bywa z pożarami elektryków.

   • może nie tyle elektryków co w ogóle baterii, także takich w telefonach

    • Ogólnie procedura jest taka, że każdy samochód elektryczny w przypadku pożaru, po jego opanowaniu, powinien zostac zapakowany do specjalnego kontenera, których oczywiście za wiele nie ma, trzeba wiec trochę poczekać, az taki dojedzie, a dopiero potem mozna go w nim przetransportować do utylizacji. Takie auto jest już praktycznie nie do naprawy.

 2. Dobrze że zboże się nie zajęło od auta!!

 3. Kupta se elektryka – chory wytwór chorej łunii pełnej durni i płatnych cielebrytów uzależnionych od kasiastych przekrętów .

 4. Dlatego z powodu takich incydentów z „elektrykami” coraz więcej galerii handlowych i marketów dużych sieci handlowych wprowadza zakaz parkowania dla samochodów elektrycznych na parkingach podziemnych tych obiektów.
  Czyli jednak elektryk nie taki dobry jak go chwalą..:)

  • Jak widzę elektryka na zamkniętym parkingu podziemnym, to wole tam nie parkować. Dla tego słusznie robią, powinien byc całkowity zakaz partkowania takich samochodów na zamkniętych parkingach podziemnych.

 5. Takich efektów ekofanatyzmu będzie coraz więcej.

 6. A taki był ładny!!! – Elektrczny

 7. A taki był ładny, ekologiczny, szkoda!

 8. Oj, smuteczek 😀 Szkoda tylko uprawy buraka której trochę się dostało. Większy pożytek jak zpogorzeli ze sobą jakąś zachodnią galerię.

 9. Codziennie w Polsce pali się około 28 samochodów, 99,9% są to samochody spalinowe, powinni zakazać parkowania samochodów spalinowych w parkingach podziemnych.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo