690 680 960

Ekipa lublin112 w gronie najlepszych strzelców wśród dziennikarzy

Już po raz 11 odbyły się zawody strzeleckie dziennikarzy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Dwukrotnie na podium stanęła nasza załoga.

W piątek na strzelnicy policyjnej przy ul. Grenadierów w Lublinie już po raz 11 lubelscy dziennikarze rywalizowali w zawodach strzeleckich. Zorganizował je Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, puchary ufundował zaś Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie. Do zawodów przystąpiły 33 osoby, każda z nich musiała z broni krótkiej oddać sześć ocenianych strzałów, do oddalonej o 15 metrów tarczy.

Tak jak w ubiegłym roku, ekipa lublin112 aż dwukrotnie stanęła na podium. Pierwszy raz w kwalifikacji indywidualnej zajmując II miejsce, drugi raz w kwalifikacji drużynowej, gdzie zajęliśmy III miejsce. Liderem w zawodach indywidualnych okazał się Mirosław Majewski z Radia Lublin, drugie miejsce wywalczył Skórski Marcin z naszej redakcji, a trzecie Paweł Buczkowski z Dziennika Wschodniego.

Puchary i pamiątkowe dyplomy wręczył zwycięzcom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk . Puchary w konkurencji indywidualnej wręczył Przewodniczący Zarządu NSZZ Policjantów KWP w Lublinie Waldemar Dziedzic.