Ekipa lublin112 w gronie najlepszych strzelców wśród dziennikarzy

Już po raz 11 odbyły się zawody strzeleckie dziennikarzy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Dwukrotnie na podium stanęła nasza załoga.

W piątek na strzelnicy policyjnej przy ul. Grenadierów w Lublinie już po raz 11 lubelscy dziennikarze rywalizowali w zawodach strzeleckich. Zorganizował je Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, puchary ufundował zaś Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie. Do zawodów przystąpiły 33 osoby, każda z nich musiała z broni krótkiej oddać sześć ocenianych strzałów, do oddalonej o 15 metrów tarczy.

Tak jak w ubiegłym roku, ekipa lublin112 aż dwukrotnie stanęła na podium. Pierwszy raz w kwalifikacji indywidualnej zajmując II miejsce, drugi raz w kwalifikacji drużynowej, gdzie zajęliśmy III miejsce. Liderem w zawodach indywidualnych okazał się Mirosław Majewski z Radia Lublin, drugie miejsce wywalczył Skórski Marcin z naszej redakcji, a trzecie Paweł Buczkowski z Dziennika Wschodniego.

Puchary i pamiątkowe dyplomy wręczył zwycięzcom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk . Puchary w konkurencji indywidualnej wręczył Przewodniczący Zarządu NSZZ Policjantów KWP w Lublinie Waldemar Dziedzic.

60

61

(fot. st.sierż. Kamil Karbowniczek)
2017-10-20 16:46:15

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Uważać teraz z komentarzami pod adresem redakcji 😀 Z czego szanowne grono tak ostro strzelało jeżeli można wiedzieć ?

  2. Gratulacje! 2-gie miejsce na 33 zawodników – Brawo!!!

  3. Przecież nie naciskam 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie